Wednesday, July 24, 2024
Home / Miasto Prezentów  / 3 świąteczne prezenty dla taty, które zapamięta na długo

3 świąteczne prezenty dla taty, które zapamięta na długo

Każdy taki pomysł jest na wagę złota

Świąteczny prezent dla mężczyzny

fot. Canva

Jak wybrać świąteczne prezenty dla kogoś, kto uważa, że ma już wszystko? Właśnie przed takim problemem stają osoby, które szukają podarunku na Boże Narodzenie dla swojego taty. Zwykle ojcowie, jeżeli czegoś potrzebują, po prostu sobie to kupują. Dlatego najlepszym sposobem na prezent dla taty na święta jest znalezienie czegoś, co go zaskoczy. Poznaj 3 propozycje, które zapamięta na długo!

 

Ekstremalny prezent dla mężczyzny – lot w tunelu aerodynamicznym Flyspot!

Jeżeli Twój tata uwielbia adrenalinę i nie boi się nowych wyzwań, ten ekstremalny prezent perfekcyjnie wpisze się w jego gusta. We Flyspot skorzysta między innymi z indoor skydivingu, czyli symulatora fazy swobodnego spadania. Wszystko odbywa się w specjalnie przygotowanym tunelu, w którym generator wiatru rozpędza powietrze do prędkości nawet 300 km/h – to więcej niż wystarczająco, żeby unieść się w powietrze!

 

Lot w tunelu aerodynamicznym sprawdzi się świetnie jako ekstremalny prezent dla mężczyzny w każdym wieku. Pierwsze doświadczenie z lataniem może być dla Twojego taty stresujące, ale spokojnie – to w 100% bezpieczna rozrywka. Instruktorzy towarzyszą osobie wchodzącej do tunelu przez cały czas, dbając o prawidłowy przebieg lotu.

 

Jeśli Twojemu tacie ten rodzaj spędzania czasu przypadnie do gustu, będzie mógł zacząć bardziej profesjonalną przygodę z indoor skydivingiem lub nawet rozpocząć szkolenie przygotowawcze do skoku ze spadochronem. W ten sposób Twój świąteczny prezent stanie się dla niego początkiem nowego hobby!

Kup voucher na święta online!

Na stronie www.flyspot.pl znajdziesz różne vouchery na loty w tunelu aerodynamicznym. To najlepszy sposób na świąteczne prezenty, jeśli do Wigilii zostało już mało czasu! Elektroniczny kupon otrzymasz na swojego maila już w ciągu 5 minut po zakupie. Następnie Twój tata będzie mógł wykorzystać ten ekstremalny prezent na święta przez 12 miesięcy w jednym z tuneli aerodynamicznych. Znajdują się one w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu – a wkrótce Flyspot otwiera się również w Gdańsku!

 

Co warto przekazać tacie przed pierwszym lotem? Powinien on być na miejscu 30 minut przed rozpoczęciem przygody. W tym czasie ekipa Flyspot wytłumaczy mu, jak zachowywać się w tunelu, a także wyposaży go w specjalny kombinezon, kask, gogle oraz zatyczki do uszu. A na koniec Twój tata otrzyma darmowy, zmontowany film ze swojego lotu, dzięki któremu zapamięta ten ekstremalny prezent na długie lata ?

 

Jeżeli chcesz zapewnić swojemu tacie jeszcze więcej ekscytujących przeżyć, możesz pójść o krok dalej i kupić dla niego 3 świąteczne prezenty w jednym, czyli pakiet VIP. Zawiera on cały wachlarz ciekawych doświadczeń, takich jak: dwa loty w tunelu aerodynamicznym, nurkowanie z butlą na głębokości do 12 metrów oraz 40 minut w symulatorze samolotu Boeing 737. Spośród oferty Flyspota to zdecydowanie najbardziej ekstremalny prezent dla mężczyzny. Warto wybrać go dla odważnego taty, który jest otwarty na nowe doświadczenia!

Zabytkowy zegarek odnowiony u zegarmistrza

Twój tata jest miłośnikiem przedmiotów z duszą? Pomyśl nad kupnem starego czasomierza i odnowieniem go. Takie świąteczne prezenty nie każdemu przypadną do gustu, dlatego zanim wydasz pieniądze na antyk, zastanów się, czy Twój tata się z niego ucieszy. Gdzie szukać starszych zegarków? Możesz znaleźć je albo w stacjonarnych antykwariatach, albo w sklepach internetowych. Drugie rozwiązanie na pewno jest wygodniejsze, choć nie pozwala na dokładniejsze obejrzenie modelu przed zakupem.

 

Gdy już kupisz zegarek jako prezent dla taty na święta, pora na podreperowanie go. Poszukaj w Internecie najbliższego zegarmistrza, zabierz czasomierz i poproś o serwis. Czasami wszystko załatwi rozkręcenie go na części i dokładne naoliwienie – niekiedy zegarek będzie potrzebował poważniejszych napraw np. wymiany sprężyny. Zabytkowe modele często nie kosztują dużo, jednak warto przygotować na to, że koszt naprawy może wynieść podobną sumę co koszt zakupu.

Voucher na jazdę off-road samochodem terenowym

Zastanawiasz się, jaki jeszcze może być dobry prezent na święta dla mężczyzny? Odpowiedzią na to pytanie jest jazda wypasioną terenówką z napędem 4×4! Dzisiaj bez trudu znajdziesz szeroką ofertę takich przejażdżek. Zależnie od tego, jak pewnie twój tata czuje się za kółkiem, dobierz voucher na lżejszą trasę lub na ekstremalne przedzieranie się przez piaszczyste wzgórza. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, możesz być pewien, że największą frajdę sprawi Twojemu tacie prowadzenie potężnego jeepa albo monster trucka.

Artykuł sponsorowany
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ