Saturday, December 9, 2023
Home / Moda  / 3 powody, by kupić seksowną bieliznę

3 powody, by kupić seksowną bieliznę

Czy seksowna bielizna może być wygodna?

Czy seksowna bielizna może być wygodna?

Czy seksowna bielizna może być wygodna? / fot. materiały prasowe

Powodów, by seksowna bielizna zagościła w twojej szafie jest mnóstwo. Oto lista trzech, które są najbardziej uniwersalne i, naszym zdaniem, najważniejsze

 

1. Seksowna bielizna to większa pewność siebie
2. Seksowna bielizna podnosi temperaturę w związku
3. Seksowna bielizna może być wygodna

Mogłoby się wydawać, że na zakup seksownej bielizny zwykle decydujemy się ze względu na mężczyzn. Choć chęć sprawienia partnerowi przyjemności rzeczywiście jest nierzadko wymieniana przez panie jako powód, to równie często po zmysłowe majtki, biustonosze i pończochy sięgamy dla samych siebie. Argumentów za tym, by ubierać je nie tylko na wyjątkowe okazje jest naprawdę sporo, a każda z nas mogłaby dodać choć jeden od siebie. Z ich długiej listy my wybraliśmy trzy, które naszym zdaniem są najważniejsze.

Po pierwsze: seksowna bielizna to większa pewność siebie

Wiele z nas przyznaje, że zmysłowa, podkreślająca wdzięki bielizna damska sprawia, że czują się pewniejsze siebie i atrakcyjniejsze. Nie chodzi tu o wyuzdanie, a raczej kuszącą elegancję. Ważne są przede wszystkim te elementy bielizny, które są zauważalne także, jeśli jesteśmy ubrane. Widoczny między spódnicą a wysokimi butami pończochy w niebanalnym wzorze lub wystające spod koszuli koronki pasują do kreacji na różne, mniej oficjalne okazje, a sprawiają, że czujemy się kobiece i piękne.

Po drugie: seksowna bielizna podnosi temperaturę w związku

Wiele kobiet w stałych związkach z biegiem lat przestaje się troszczyć o to, by wyglądać ponętnie i seksownie. Niekiedy cierpi na tym życie łóżkowe, które staje się monotonne i przestaje przynosić wam satysfakcję tak dużą, jak na początku znajomości. Zakup kompletu seksownej bielizny (może to też być piżama damska o zmysłowym wzorze) zwykle okazuje się świetnym sposobem na podkręcenie atmosfery w sypialni i tchnięcie w wasz związek nowego życia. Tak przynajmniej wynika z doświadczenia wielu par o długim stażu.

Po trzecie: seksowna bielizna może być wygodna

Nie przesłyszałyście się. Zmysłowe majtki i biustonosze kojarzą się nam z nieprzyjemnymi w dotyku tkaninami i niewygodnym krojem, co jednak, ze względu na ich przeznaczenie nie wydaje się wadą. Tymczasem seksowna bielizna może idealnie sprawdzić się także na co dzień, a dostępne dziś w sklepach fasony są bardzo wygodne. Przemyślany krój i wysokiej jakości bawełna sprawiają, że ich noszenie jest naprawdę przyjemne, a dyskomfort nie pojawia się nawet po całym dniu ich noszenia. Oczywiście równie dobrze sprawdzą się także podczas romantycznego wieczoru spędzonego we dwoje.

źródło: Materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ