Monday, April 15, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / 3 kroki na drodze do sukcesu w biznesie

3 kroki na drodze do sukcesu w biznesie

Marzysz o założeniu własnej firmy? Czujesz, że etat nie jest dla Ciebie? Chcesz rozwinąć swój biznes? Ten kurs jest dla Ciebie!

Miasto Kobietpod naszym patronatem 

Marzysz o założeniu własnej firmy?  Czujesz, że etat nie jest dla Ciebie? Chcesz rozwinąć swój biznes? Ten kurs jest dla Ciebie!

kurs-na-biz-400x290AKobiece biznesy mają swoją specyfikę. Są prowadzone z pasją i niesamowitą energią. Jednak droga od pomysłu do działającej firmy bywa daleka i wyboista…

Dla każdego biznesu kluczowe jest obranie właściwego kierunku. Z tą myślą opracowany został specjalny kurs dla wszystkich tych kobiet, które szukając swojej drogi zawodowej, chcą założyć własny biznes i czerpać satysfakcję z jego rozwoju – „Kurs na biznes. Praktyczny poradnik, jak odnieść sukces w biznesie”.

Autorki kursu pokazują jak przyciągnąć klientów, jak stać się widoczną na rynku i wreszcie co zrobić, żeby zacząć zarabiać.

Kurs składa się z:
– inspirującego przesłania w postaci nagrania audio, które doda Ci sił i napędzi do działania,
– e-booka z częścią teoretyczną, ćwiczeniami i świetnymi przykładani historii kobiet sukcesu, które naprowadzą Cię na właściwą drogę,
– nagrania audio części teoretycznej, które pozwoli Ci czerpać wiedzę z kursu nawet w trakcie jazdy samochodem, czy domowej krzątaniny

„Kurs jest efektem naszej dwuletniej współpracy i został stworzony z sercem i pasją. Czerp z niego garściami! Odważ się i wyrusz z nami w tę najciekawszą podróż swego życia! Wszelkie szczegóły odnośnie kursu i zakupów znajdziesz na www.kursnabiznes.pl. Zapraszamy! ”

Magdalena Nowacka (trenerka i doradczyni kobiecych biznesów) oraz Joanna Gotfryd i Agnieszka Kaczanowska (założycielki portali mamopracuj.pl oraz mamspotkanie.pl).

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ