Wednesday, July 17, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 3. Klub Miasta Kobiet: Odważ się schudnąć!

3. Klub Miasta Kobiet: Odważ się schudnąć!

Zapraszamy na kolejne, trzecie już spotkanie Klubu Miasta Kobiet, tym razem pod hasłem „Odważ się schudnąć". Gościem specjalnym będzie Agnieszka Czerwińska.

Metaforma Cafe - fot. Wojtek Filipek

logo klub2 małeOdchudzasz się, odmawiasz sobie węglowodanów, ćwiczyć, pijesz hektolitry wody, a efektów jak nie było tak nie ma? O radę zapytaj specjalistów – tych, którzy o odchudzaniu wiedzą wszystko, oraz tych, którzy sami zrzucili kilogramy wygrywając nowe ja i nowe życie. Zapraszamy na 3. spotkanie Klubu Miasta Kobiet, tym razem pod hasłem „Odważ się schudnąć”.

 

 

 

Agnieszka Czerwińska przez i po metamorfozie  fot. z lewej Daniel Rudzki i Piotr Wacowski, z prawej Agnieszka Rzymek

Agnieszka Czerwińska przez i po metamorfozie | fot. z lewej Daniel Rudzki i Piotr Wacowski, z prawej Agnieszka Rzymek

O tym, że odchudzanie to nie tylko stosowanie diety i ruch, ale zmiana sposobu myślenia opowie nasz gość specjalny – kiedyś w rozmiarze XXL, dziś szczuplejsza o 65 kilogramów, właścicielka agencji modelka Nobody’s Perfect oraz laureatka Honorowego Obywatelstwa Miasta Kobiet w kategorii zdrowy styl życia – Agnieszka Czerwińska.

Swoje życie z ogromną nadwagą a następnie historię walki o szczupłą sylwetkę Agnieszka opisała w książce Śmierć Grubej Berty, czyli jak skutecznie zabić w sobie grubasa. Nam zdradzi najskuteczniejsze zasady zdrowego odchudzania i poradzi, jak nie stracić jego efektów.

Historię Agnieszki Czerwińskiej prezentowaliśmy w reportażu Karoliny Siudei „Kiedy byliśmy duzi”.

Dodatkowo podczas 3. spotkania Klubu Miasta Kobiet eksperci-dietetycy powiedzą, które produkty żywnościowe najbardziej zagrażają naszej sylwetce oraz dlaczego regularne przyjmowanie posiłków jest tak ważne, nie tylko podczas diety odchudzającej, ale dla zdrowia każdej z nas.

Jak zawsze na spotkaniu Klubu Miasta Kobiet uczestniczki mogą też liczyć na konkursy z nagrodami, dobrą energię i moc atrakcji. Zapraszamy.

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W 3. SPOTKANIU KLUBU MIASTA KOBIET? WYŚLIJ MAILA NA ADRES KLUB@MIASTOKOBIET.PL, W TREŚCI WPISZ IMIĘ I NAZWISKO. ZAPISY TRWAJĄ DO 13 KWIETNIA. UWAGA LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! WSTĘP BEZPŁATNY

Metaforma Cafe - fot. Wojtek Filipek

Metaforma Cafe – fot. Wojtek Filipek

Co: 3.spotkanie Klubu Miasta Kobiet, gość specjalny Agnieszka Czerwińska
Gdzie: Metaforma Cafe, ul. Powiśle 11 Kraków (budynek CORT pod Wawelem)
Kiedy: 15 kwietnia, godz. 18.00

UWAGA! Kto ma ochotę na odrobinę tańca? Ania Protas ze szkoły Prima Dance specjalnie dla nas organizuje pół godziny przed spotkaniem Klubu MK swoją akcję Tańcz Tu i Teraz (godz. 17.30 przed Metaforma Cafe). Obiecała pokazać kilka tanecznych tricków na szczupłą sylwetkę!

Dołącz do wydarzenia na FB 

KMK-3-wszyscy-partnerzy-INTERNET

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ