Friday, July 12, 2024
Home / Kultura  / 29-letni Polak wygrywa ponad 1 milion dolarów przez internet

29-letni Polak wygrywa ponad 1 milion dolarów przez internet

Kto by nie chciał mieć takiego nieszczęścia

Pieniądze szczęścia nie dają, ale za to jak można się na nich wyspać! / fot. materiały prasowe

Pieniądze szczęścia nie dają… zazwyczaj słyszymy to zdanie od tych którzy mają ich pod dostatkiem.
O szczęściu w nieszczęsciu może natomiast mówić 29-letni Kamil, który był o krok od wygrania ponad miliarda złotych, i teraz musi zadowolić się „marnym” 1 milionem dolarów

Pieniądze szczęścia nie dają, ale za to jak można się na nich wyspać! / fot. materiały prasowe

Pieniądze szczęścia nie dają, ale za to jak można się na nich wyspać! / fot. materiały prasowe

Wszystko zaczęło się od przeczytania przez niego informacji o pojawieniu się w Polsce strony World Lottery Club – jednej z wiodących platform umożliwiających swoim graczom branie udziału w największych loteriach na świecie, bez względu na ich miejsce zamieszkania oraz narodowość.
To właśnie na tej stronie Kamil postanowił spróbować swojego szczęścia i obstawił zakład w Amerykańskiej Loterii Powerball.
„Rzadko biorę udział w tego rodzaju grach, przeczytałem o możliwości gry w zagraniczne loterie z Polski i postanowiłem spróbować. Nie mogłem uwierzyć gdy odebrałem telefon informujący mnie o wygranej” – komentuje Kamil, „Nie wiem jeszcze na co przeznaczę swoją wygraną. To wszystko jeszcze brzmi jak sen” – komentuje zwycięzca.
Polak wygrał nagrodę drugiego stopnia, która wynosiła niespełna 1.1 miliona dolarów, co w przeliczeniu na złotówki da mu kwotę ponad 4 milionów i 200 tysięcy złotych. Do pełni szczęścia zabrakło mu tylko 1 trafnie wytypowanej liczby – wtedy otrzymałby ponad 1,5 miliarda złotych!
„Zauważamy ogromne zainteresowanie zagranicznymi loteriami wśród naszych rodaków, głównie ze względu na ogromne kumulacje, oraz na wygodę zawierania zakładów online” – komentuje przedstawiciel World Lottery Club. „Tylko w tym roku zanotowaliśmy już ponad 4 tysiące zwycięzców pochodzących z Polski, wygrana Kamila jest jedna z większych wśród nich” – dodaje.
Z okazji ostatnich wygranych firma World Lottery Club ma specjalną ofertę dla wszystkich którzy chcieliby spróbować swojego szczęścia w grze o miliony. Tylko dziś, każdy kto zakupi 1 zakład na loterie Powerball, otrzyma 2 zakłady zupełnie gratis! Dasz sobie szansę na zostanie milionerem?
KLIKNIJ TUTAJ ABY ODEBRAĆ 2 DARMOWE ZAKŁADY POWERBALL

[Artykuł sponsorowany]

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ