Saturday, April 13, 2024
Home / Kultura  / 28. Rozwojowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron

28. Rozwojowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron

Co dla nas Kobiet oznacza być w życiu spełnioną? Czy potrzebujemy spełnienia? Jak je osiągnąć? Jak dokonywać w życiu śmiałych zmian i czerpać z nich satysfakcję? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas kilkudziesięciu

28. Rozwojowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron

28. Rozwojowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron / fot. materiał prasowy

pod naszym patronatem

Co dla nas Kobiet oznacza być w życiu spełnioną? Czy potrzebujemy spełnienia? Jak je osiągnąć? Jak dokonywać w życiu śmiałych zmian i czerpać z nich satysfakcję? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas kilkudziesięciu inspirujących festiwalowych zajęć jesiennej edycji Festiwalu PROGRESSteron.

28. Rozwojowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron

28. Rozwojowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron / fot. materiał prasowy

Rozwojowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron w ciągu 10 lat stał się największym przedsięwzięciem związanym z rozwojem osobistym kobiet w Polsce. Z rozmachem tworzy twórczą przestrzeń, w której Kobiety spotykają Kobiety, by się rozwijać, wzajemnie wspierać, inspirować, poznawać. W tej edycji Dojrzewalnia Róż i Kreatywna Zmiana – organizatorzy Festiwalu w Warszawie, zapraszają do udziału w blisko 50 warsztatach i wykładach.

W programie Festiwalu przewidziano spotkania poruszające tematy rozwoju osobistego, kariery, budowania wizerunku, seksualności, zdrowia czy twórczości. Organizatorzy PROGRESSteronu chcą, by zajęcia były dla uczestniczek inspiracją do rozwoju, źródłem energii do dokonywania pozytywnych zmian w życiu oraz okazją do chwili odpoczynku od codzienności i poznania interesujących osób.

W ofercie jesiennego Festiwalu PROGRESSteron m.in.:

– Nie-spełniona i szczęśliwa? Warsztat dla autentycznych kobiet

– Kobiety w wewnętrznej podróży – DAJĘ i BIORĘ

– Kryzys – dziękować czy rozpaczać? O poszukiwaniu nowych sposobów przeżywania kryzysu

– Singielka – w poszukiwaniu wymarzonego związku

– Świadomość seksualna – o budowaniu świadomości ciała i własnej kobiecości. Warsztat Alicji Długołęckiej

– Za czym tęskni twoje serce? Sposób na życie pełnią

– Zazdrość – ten żółty potwór… Wykład Katarzyny Miller

– BIZNES W SPÓDNICY: siła czy słabość?

– Jak dopełnić swe życie kolorem? Łączenie barw w ubraniach, wymowa koloru we wnętrzach

– KOBIECOŚĆ – wizerunkowe triki, które sprawią, że świat będzie TWÓJ!

– Zajęcia poprowadzą znani i rozpoznawani trenerzy rozwoju osobistego, m.in. Katarzyna Miller, Lucyna Wieczorek, Izabela Ziemińska, Dominika Fieńko-Nawrocka.

„Zazdrość – ten żółty potwór” czyli o tym że nie ma życia bez zazdrości, ale są jej plusy, opowie Katarzyna Miller, na wykładzie inaugurującym Festiwal 20 października. Natomiast tydzień później (25-27 października 2013) uczestniczki wyruszą podróż przez zakamarki emocji, pragnień i rozczarowań w poszukiwaniu własnego spełnienia. Festiwal promuje nie tylko różnorodne metody rozwoju osobistego kobiet, ale także inspirujące i niebanalne miejsca jak Splot Artystyczny, Restauracja Biosfeera, czy Kawiarnia Manja, w których odbędą się warsztaty i spotkania.

Od wieków kobiety spotykały się tworząc przestrzeń wzajemnego wsparcia. Doświadcz tej niezwykłej wspólnoty i energii, jaka powstaje, gdy spotykają się kobiety i robią razem coś, co je cieszy, bawi, zmienia i prowadzi do poczucia spełnienia!

Program i rezerwacja miejsca:www.dojrzewalnia.pl/progressteron/warszawa

Oto opinie uczestniczek poprzednich edycji Festiwalu:

PROGRESSteron to jedno z nielicznych miejsc, gdzie spotykają się życzliwe sobie kobiety, by poznawać się nawzajem i wspierać w poznaniu samej siebie.

Cudowna atmosfera spokoju, radości i głębokiej wspólnoty. Coś, co możliwe tylko w gronie kobiet. I ta siła przeogromna…

Świetna atmosfera, pozytywna energia. Byłam uczestniczką Festiwalu po raz pierwszy, ale zdecydowanie – nie ostatni:) Najważniejszym elementem dla mnie była możliwość zatrzymania się na chwilę, wsłuchania się w siebie, a także niezwykle pozytywna siła i energia grupy.

Moje odkrycie po Festiwalu: jeszcze jest tyle ciekawych rzeczy, które można robić.

Co: 28. Rozwojowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron

Kiedy: 20, 25-27 października 2013

Gdzie: Warszawa

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ