Sunday, June 23, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 28. Klub Miasta Kobiet: Nie graj, bądź!

28. Klub Miasta Kobiet: Nie graj, bądź!

28. spotkanie Klubu Miasta Kobiet już 8 sierpnia!

Katarzyna Maria Zawadzka

Katarzyna Maria Zawadzka będzie gościnią 28. KMK / fot. Karolina Chaberek

Podczas sierpniowego spotkania z aktorką i trenerką aktorstwa Katarzyną Marią Zawadzką czyli NIEPRZYKŁADNĄ MAMĄ porozmawiamy o strachu przed wystąpieniami publicznymi, o tym, jak łapać balans i dystans oraz życiowych rolach. – Ja się dopiero rozkręcam. Ja jeszcze stoję w blokach startowych – mówi o sobie

 

Kto: Katarzyna Maria Zawadzka – aktorka, trenerka aktorstwa i rozwoju osobistego przez aktorstwo, pedagożka, samodzielna mama 5-letniej Marysi.
Ukończyła studia pedagogiczne oraz studium aktorskie „Lart Studio” w Krakowie. Aktorstwem zajmuje się od 20 lat. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała w Teatrze Klasyki Rosyjskiej w Warszawie. W latach 2008-2016 współtworzyła zespół Teatru KTO. Warsztat aktorski szlifowała między innymi w Los Angeles pod okiem znanego coacha gwiazd Hollywood – Bernarda Hillera. Po przerwie macierzyńskiej powróciła do działalności zawodowej z własną marką realizującą projekty zarówno trenerskie, jak i sceniczne. Między innymi prowadzi treningi z aktorstwa dedykowane osobom, których praca łączy się z wystąpieniami publicznymi oraz grupy teatralne realizujące profesjonalne spektakle. Jest partnerką kobiecych spotkań rozwojowych Profemina. Na podstawie bloga Żanety Odolczyk nieprzykladna.pl, stworzyła One Women Show NIEPRZYKŁADNA MAMA, w którym nieprzykładnie i z dystansem opowiada o macierzyństwie.

Gdzie: Niebieski Art Hotel, Restauracja Vanilla Sky, ul. Flisacka 3, Kraków-Salwator
Kiedy: 8 sierpnia 2019 r. [czwartek], godz. 18.00

Dołącz do wydarzenia na Facebooku. Daj znać innym,  że weźmiesz udział w najfajniejszej imprezie dla kobiet!

Karta Klubu Miasta Kobiet

Biletem wstępu jest notes-cegiełka, z której dochód [20 zł] zostanie przeznaczony na Fundację Miasto Kobiet. Wstęp bezpłatny dla posiadaczek Karty Klubu Miasta Kobiet. Kartę, która gwarantuje bezpłatny wstęp na pozostałe kluby w 2019 roku, otrzymasz po zakupie cegiełki, w dniu wydarzenia.

LISTA NA 28. SPOTKANIE KLUBU MIASTA KOBIET ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

Partnerzy 28. spotkania Klubu Miasta Kobiet

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 안전카지노 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More on to that Topic: miastokobiet.pl/28-kmk-katarzyna-maria-zawadzka/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ