Saturday, June 22, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / 26. Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny LNE & spa

26. Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny LNE & spa

Dla każdej kobiety zainteresowanej urodą punktem obowiązkowym w listopadowym harmonogramie powinien być Kongres Kosmetyczny.

Mistrzostwa Makijażu i Stylizacji Art Visage

Mistrzostwa Makijażu i Stylizacji Art Visage

W tym roku organizatorzy naprawdę postarali się, by fani pielęgnacji ciała nie mogli narzekać na nudę. 10 i 11 listopada wypełniony będzie po brzegi atrakcjami, którym nie można się oprzeć. 

 

Międzynarodowa Konferencja Kosmetyczna

26. Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny LNE & spa

Nie dotyczą on tylko naszego ciała, ale także i duszy. Możemy więc uczestniczyć w czterech zajmujących panelach dyskusyjnych dotyczących między innymi innowacyjnego  odmładzania 3D w teorii i praktyce czy Feng shui. Będzie również panel dotyczący neuromarketingu, którego dziedziną jest badanie wpływów emocji na decyzje klienta. Ale oprócz uczty dla ducha mamy również ucztę dla ciała – odbędą się szkolenia masażu afrykańskiego prowadzone przez Francka Alexisa, znanego z prezentowania swojej autorskiej techniki w wielu krajach m.in. Paryżu czy Bolonii oraz masażu anti-aging dra Pawła Piątkowskiego mającą zbawienne skutki dla skóry twarzy. Tak ciekawych warsztatów nikt zainteresowany tematem nie mógłby przegapić. Natomiast dla osób amatorsko zajmujących się tym może to być wspaniałe doświadczenie i da to możliwość zaskoczenia partnera swoimi świeżo nabytymi umiejętnościami.  Będzie można również ucieszyć oko ponieważ odbędą się Mistrzostwa Makijażu i Stylizacji Art Visage i będzie można podziwiać artystyczne wyczyny mistrzów pędzelka i zalotki.

Mistrzostwa Makijażu i Stylizacji Art Visage

Mistrzostwa Makijażu i Stylizacji Art Visage

Wymienione zajęcia nie są nawet jedną czwartą tego co będzie czekać na was w Nowohuckim Centrum Kultury w listopadzie. Więcej informacji, w ty, pełnym plan Kongresu i cennik znajdziecie na stronie: www.lne.pl/kongres.php?id=12.

Miasto Kobiet jest patronem medialnym Kongresu

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ