Monday, April 22, 2024
Home / Kultura  / 2,5 tysiąca tulipanów z okazji Dnia Kobiet

2,5 tysiąca tulipanów z okazji Dnia Kobiet

8 marca mieszkanki Krakowa zostaną obdarowane tulipanami podczas niecodziennego happeningu.

Dawid Łasut |fot. materiały prasowe

8 marca mieszkanki Krakowa zostaną obdarowane tulipanami podczas niecodziennego happeningu przygotowanego przez Dawida Łasuta.

W Dzień Kobiet na Rondzie Mogilskim rozdanych zostanie 2,5 tys. tulipanów. Akcja rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do wyczerpania kwiatów. Sprawcą całego zamieszania jest Dawid Łasut – krakowski społecznik, podróżnik i dziennikarz. – W odróżnieniu od większości wcześniejszych projektów społecznych i kulturalnych, jakie realizuję w Krakowie od lat, to po prostu lekki i przyjemny happening, którego celem jest wywołanie uśmiechu na twarzy każdej obdarowanej pani – dodaje organizator.

Każda Pani otrzyma również pakiet voucherów zniżkowych od najbardziej prestiżowych krakowskich oraz ogólnopolskich marek. Wśród partnerów wydarzenia są: Piwniczanka, Sofiflora, biżuteria Węc, producent bielizny Vanilla Body, El Abanico, Mak Callan, B.P Oasis Tours, Damar oraz Arion, Sport Service, Akademia Tańca, Słoneczna Tłocznia, Mercator Medical, producent mebli VINOTTI, hotele Stamary oraz Słoneczny Zdrój, perfumeria Mo61 czy See Krakow, restauracja Krakowskie Metro i Krakowskie Przedmieście, Femmalium MED&SPA, a także Leśne SPA.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu – wystarczy wyjść na ulice Krakowa w niedzielny poranek

Zapraszamy także na fanpage organizatora oraz do udziału w jego kolejnych projektach społecznych.

Dawid Łasut |fot. materiały prasowe

Dawid Łasut |fot. materiały prasowe

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Jarosław 28 marca, 2015

    Od dawna obserwuję z niepokojem działalność tego Pana.. Ktoś tu chyba pomylił pojęcia. Rozdawanie kwiatów, jako działalność społeczna? To określenie zdecydowanie na wyrost. Jaki jest prawdziwy cel Pana Łasuta?

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ