Sunday, May 19, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Wszystko o urodzie w Krakowie

Wszystko o urodzie w Krakowie

W drugi weekend maja (2-3.05) w Nowohuckim Centrum Kultury odbędzie się 25. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa.

25 kongres LNE&spa

25. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE&spa

Drugi weekend maja (2-3.05) będzie dla Nowohuckiego Centrum Kultury szczególnie pracowity – rusza Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa.

25 kongres LNE&spa

25. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE&spa

Tegoroczna, 25. edycja Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetycznych LNE & spa zgromadzi w jednym miejscu znakomitych ekspertów z Rosji, Francji, Włoch i Japonii, a gośćmi specjalnymi będą: dr Gabriel Serrano (Hiszpania) i Hidemi Morimasa (Japonia).

Najważniejsze tematy zajęć panelowych to m.in.:

Holistyczna diagnostyka w kosmetyce – dr Artur Markowski, wybitny dermatolog i lekarz medycyny estetycznej z rozległą wiedzą w zakresie medycyny komplementarnej,  będzie mówił o doborze zabiegów i profilaktyce anti-aging.

Wyszczuplanie przez oczyszczanie – eksperci opowiedzą o nowoczesnych podstawach walki z nadwagą i cellulitem.

Nanotechnologia w peelingach – dr Gabriel Serrano będzie przekonywał, że peelingi najnowszej generacji są znakomitym, nieinwazyjnym sposobem na zdrowie i utrzymanie kondycji skóry.

Dla pasjonatów sztuki masażu, wellness i spa najbardziej wyczekiwanymi punktami programu będą spektakularne pokazy tej sztuki. Zobaczymy m. in. Hidemi Morimasę z Japonii w odmładzającym masażu hormonalnym, Rosjanina, dr Sergieya Shchurevicha w masażu miotonizującym twarzy oraz  Ruth Indiathi z Francji w balijskim hair spa –  relaksującym masaż głowy i włosów.

Atrakcją imprezy będą m. in. Mistrzostwa Makijażu i Stylizacji Art Visage, skupione wokół tematu Light & Shadows – Światłocień oraz finał mistrzostw bodywrapping  Arosha Championship.

W programie znajdą się też nowości z zakresu medycyny estetycznej, sympozjum podologiczne poświęcone  pielęgnacji skóry u diabetyków, forum manicure – pedicure (trendy w pielęgnacji dłoni i stóp oraz w zdobieniu paznokci) oraz blok biznesowy prowadzony przez francuskiego specjalistę z  zakresu marketingu usług.

Na towarzyszące Kongresowi targi ściągnie do Krakowa ponad 100 wystawców. Renomowane firmy zajmujące się kosmetyką profesjonalną będą prezentowały najnowsze zabiegi, produkty i techniki pielęgnacji oraz makijażu.

 

 

25. Kongres LNE&spa,12-13 maja, Kraków, NCK, Al. Jana Pawła II 232. Więcej na www.lne.pl.

„Miasto Kobiet” jest patronem medialnym kongresu.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ