Sunday, June 16, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 23. Klub Miasta Kobiet – Miłość. I co dalej?

23. Klub Miasta Kobiet – Miłość. I co dalej?

Psychoterapeutka, pisarka i mentorka z programu „Projekt Lady” TVN będzie Gościem Specjalnym wrześniowego Klubu Miasta Kobiet

Okładka książki Tatiana Mindewicz-Puacz „Miłość. I co dalej?”

Tatiana Mindewicz-Puacz „Miłość. I co dalej?” / Wyd. Agora / fot. Maciej Zienkiewicz

Trzeba to powiedzieć głośno: bez zaangażowania nic nie będzie dobre, ani rozmowa, ani obiad, ani seks. Gościem Specjalnym 23. spotkania Klubu Miasta Kobiet będzie psychoterapeutka Tatiana Mindewicz-Puacz – autorka książki „Miłość. I co dalej?”

Tatiana i miłość

Motor napędzający nasze życie i muza natchnionych. Może być piękna, toksyczna, romantyczna albo niespełniona. Wydawałoby, że jeśli chodzi o miłość, to… najtrudniej się zakochać. Dlaczego zatem tak wielu z nas, choć żyje we dwoje czuje się samotnie? Czemu po jakimś czasie nasze rozmowy przeradzają się w bitwy? Skąd poczucie żalu i niezrozumienia w relacji z ukochaną osobą? Jak to się dzieje, że zamiast odczuwać radość dopada nas bezradność, lub lęk? Jak zrozumieć w tym siebie i spojrzeć na związek z innej perspektywy? Jak zrozumieć mężczyznę, z którym jesteśmy? Jak się komunikować z ukochaną osobą tak, aby rozmowa pogłębiała bliskość? O to wszystko i jeszcze więcej zapytamy Tatianę Mindewicz-Puacz, która po sukcesie książki „Luz. I tak nie będę idealna” powraca z nowym tytułem.

Tatiana Mindewicz-Puacz na 23. spotkaniu Klubu Miasta Kobiet

Tatiana Mindewicz-Puacz na 23. spotkaniu Klubu Miasta Kobiet / fot. Maciej Zienkiewicz

Partnerzy Klubu Miasta Kobiet

Volvo Wadowscy

Jeśli mowa o miłości, to z pewnością zauroczycie się w nowym Volvo V60, o którym opowie Mateusz Malicki z Volvo Wadowscy. Volvo V60 to uniwersalne rodzinne kombi stworzone z myślą o radości życia. Zaawansowane podwozie, mocne silniki i możliwość wyboru trybu jazdy gwarantują pełnię doznań podczas jazdy. W kabinie skandynawski charakter wraz z nowoczesną technologią dbają o to, by każda chwila w V60 była przyjemnością. W środku i na zewnątrz nowe V60 jest odbiciem jakości i definicji najlepszego skandynawskiego wzornictwa.

Nowe Volvo V60

Zauroczysz się nowym Volvo V60. Serio. / fot. materiały prasowe

Sylveco

VIANEK Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy

VIANEK Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy / fot. materiały prasowe

 

Dla uczestniczek 23. spotkania KMK Sylveco przygotowało luksusowy krem przeciwzmarszczkowy pod oczy Vianek. Innowacyjny krem przeznaczony jest do intensywnej pielęgnacji skóry wokół oczu, gdzie najwcześniej występują zmarszczki, również mimiczne. Zawiera kompleks składników (teofilina, teobromina, kofeina) silnie redukujących obrzęki, zasinienia i stymulujących mikrokrążenie. Połączenie kwasu hialuronowego glikozaminoglikanów oraz koenzymu Q10 gwarantuje głębokie nawilżenie i wygładzenie skóry. Oleje z pestek truskawek, malin oraz skwalan odżywiają i zmiękczają, a ekstrakt z miłorzębu japońskiego zapewnia skuteczną ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

 

Weź udział w spotkaniu Klubu Miasta Kobiet

CO: 23. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Miłość i co dalej?
KTO: Tatiana Mindewicz-Puacz – coach, ekspertka od komunikacji interpersonalnej i masowej, psychoterapeutka, specjalistka ds. kampanii społecznych, mówczyni motywacyjna, trenerka i praktyczka biznesu, autorka książek, mentorka w „Projekcie Lady” TVN.
GDZIE: Metaforma Cafe, ul. Powiśle 11, Kraków
KIEDY: 20 września 2018, (czwartek), godz. 18.00
Dołącz do wydarzenia na FB

Przy tej edycji zachęcamy do zakupu w czasie spotkania motywacyjnych toreb-cegiełek na rozwój całorocznego projektu Fundacji – cyklu spotkań i warsztatów „Moje życie zależy ode mnie”

Biletem wstępu będzie torba-cegiełka (20 zł), z której dochód zostanie przeznaczony na Fundację Miasto Kobiet. Wstęp wolny dla osób, które mają naszą torbę. Motywacyjną torbę będzie można zakupić w dniu spotkania.

Partnerzy 23. spotkania Klubu Miasta Kobiet

 

LISTA NA 23. SPOTKANIE KLUBU MIASTA KOBIET ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA
Serdecznie zapraszamy na Festiwal Rok Kobiet 218, który odbędzie się 2 października w Sheraton Grand Krakow.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ