Sunday, May 19, 2024
Home / Akcje Miasta Kobiet  / Szafobranie  / Odśwież swoją szafę na lato, czyli Szafobranie nadchodzi

Odśwież swoją szafę na lato, czyli Szafobranie nadchodzi

Dziesiąty sweterek w serek zalega w twojej szafie – moralniak po zakupach na poprawę humoru? Pozbądź się go!

22. Szafobranie z Miastem Kobiet: 2 czerwca 2016

Dziesiąty sweterek w serek zalega w twojej szafie – moralniak po zakupach na poprawę humoru? Pozbądź się go!
Pomysł na wymianę ubrań nie jest niczym nowym. Kobiety już dawno zorientowały się, że istnieje lepsza droga na pozbycie się niepotrzebnych ubrań niż wyrzucanie ich do kosza. Jaka? WYMIANA!

22. Szafobranie z Miastem Kobiet: 2 czerwca 2016

22. Szafobranie z Miastem Kobiet: 2 czerwca 2016

Wszak nie każda sukienka, której chcemy się pozbyć jest zniszczona. Czasem po prostu już nam się znudziła, albo zgubiłyśmy parę nadprogramowych kilogramów (bo przecież nie odwrotnie:) i dłużej nie będzie mogła nam służyć. Bywa i tak, że w ferworze zakupów w pędzie i obawie, że ciuch zostanie nam sprzątnięty sprzed nosa decydujemy się na nieprzemyślany zakup.

Co potem? Oczywiście istnieje mnóstwo portali internetowych i serwisów, na których możemy sprzedawać niechciane rzeczy i wymieniać się nimi. Jednak zamówione przez internet ubrania w rzeczywistości często odbiegają od naszych oczekiwań, a ich stan pozostawia wiele do życzenia.

Inaczej sprawa wygląda, gdy możesz taką rzecz obejrzeć, przymierzyć, a nawet wypytać o jej historię! Czytelniczki „Miasta Kobiet” robią tak od 7 lat i wciąż nie mają dosyć! Wszystkie te, które nie mogą się doczekać na kolejną edycję, uspokajamy – odbędzie się ona już 2 czerwca 2016 r. i jak zwykle w fantastycznej atmosferze będzie można porozmawiać o ciuchach i nie tylko. To także wspaniała okazja podczas której kobiety po prostu mogą pobyć w swoim wyborowym towarzystwie i zatrzymać się na chwilę, oddając typowo babskim przyjemnościom.

Co: 22. Szafobranie z „Miastem Kobiet”
Gdzie: Metaforma Cafe, Kraków, ul. Powiśle 11 (pod Wawelem, budynek CORT)
Kiedy: 2 czerwca, godz. 18:00-21:00
Za ile: wstęp 5 zł
JAK SIĘ ZAPISAĆ: wyślij zgłoszenie na szafobranie@miastokobiet.pl, z imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem. W tytule wiadomości wpisz „22. Szafobranie”

FB: Dołącz do społeczności Szafobraniaczek!

A zanim nas odwiedzisz zapoznaj się z regulaminem

Nie zapomnijcie wziąć wieszaki! / fot. fotolia

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ