Sunday, July 21, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 21. Klub Miasta Kobiet – Potęga przyjemności!

21. Klub Miasta Kobiet – Potęga przyjemności!

Ruszyły zapisy!

Gościem Specjalnym 21. KMK będzie Karo Akabal / fot. Magdalena Trebert

Czy seksu da się nauczyć? Skąd czerpać o nim wiedzę? Jak dać sobie prawo do odczuwania przyjemności?

Gościem Specjalnym 21. KMK będzie Karo Akabal / fot. Magdalena Trebert

O wpływie seksualności na życie, nie tylko erotyczne, porozmawiamy z Karo Akabal – Gościem Specjalnym 21. spotkania KMK. Karo Akabal jest love&sex coachem, trenerką rozwoju osobistego w obszarze seksualności oraz trenerką komunikacji intymnej, jedną z niewielu tak gruntownie wykształconych i doświadczonych ekspertek w Polsce.

W programie:

Czasami zapominamy, że udane życie erotyczne zależy w bardzo dużej mierze od tego, jak postrzegamy siebie, swoje ciało, jak się z nim czujemy i traktujemy. O tym wszystkim porozmawiamy z Renatą Sambor ze Studia Figura – Kraków Krowodrza, która wspiera i motywuje kobiety w osiąganiu celów.

Zdrowe wspierają aktywność seksualną. Mowa o sławnych mięśniach Kegla: czym są i jaka jest rola mięśni dna miednicy w życiu kobiet? O tym, co się dzieje kiedy nie działają prawidłowo i jak ćwiczyć skutecznie i efektywnie porozmawiamy z Urszulą Herman – CEO PelviFly. 

A skoro mowa o seksie, to warto zaopatrzyć się w seksowną bieliznę, którą pokochają nasze biusty i kręgosłupy. Brafitterki z Vanilla Body Shop po raz kolejny udowodnią nam, że jakość wykonania bielizny ma znaczenie dla naszego dobrego samopoczucia i zdrowia. Na wesoło.

Orgazm w zastrzyku?  To nie cuda, a medycyna. Podczas 21. spotkania KMK będzie z nami ekspertka z Intima Clinic, którą będzie można wypytać o działanie rewolucyjnej metody G-SHOT i O-SHOT . Zabiegi uwrażliwiają kobiece miejsca intymne oraz poprawiają ich stymulację. Kobiety, a szczególnie te, które przedtem nie przeżywały orgazmu waginalnego lub łechtaczkowego, mówią o nowych – wręcz – przełomowych doznaniach w ich życiu seksualnym!

A do tego 120 zaproszeń na jazdę testową Volvo XC40 od Volvo Wadowscy, kosmetyczne upominki od naszych partnerów, networking i indywidualne konsultacje z naszymi partnerami!

CO: 21. spotkanie Klubu Miasta Kobiet
KTO: Karo Akabal – propagatorka świadomej edukacji seksualnej wśród kobiet, autorka książki „Sekrety Kobiecej Seksualności”, którą będzie można kupić podczas 21. KMK. Karo prowadzi warsztaty i kursy online w założonej przez siebie Sex&Love School.
GDZIE: Metaforma Cafe, ul. Powiśle 11, Kraków
KIEDY: 25 maja 2018 r. (piątek), o godz. 18.00

Biletem wstępu będzie torba-cegiełka (20 zł), z której dochód zostanie przeznaczony Fundację Miasto Kobiet. Wstęp wolny dla osób, które mają naszą torbę.

Przy tej edycji zachęcamy do zakupu w czasie spotkania motywacyjnych toreb-cegiełek na rozwój całorocznego projektu Fundacji – cyklu spotkań i warsztatów „Moje życie
zależy ode mnie”

A już dziś, możesz zapisać się na warsztaty z Karo Akabal!

Warsztaty Fundacji Miasto Kobiet z Karo Akabal / fot. Magdalena Trebert

 

Lista na 21. spotkanie Klubu Miasta Kobiet została zamknięta.

 

Partnerzy 21. spotkania Klubu Miasta Kobiet

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • soundcloud downloader 19 czerwca, 2019

    Thank you! This is really useful

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Home / 21 kmk karo akabal
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ