Sunday, July 14, 2024
Home / Uroda  / 2012 – tajemnicza data końca

2012 – tajemnicza data końca

21 grudnia 2012 - tajemnicza data, która łączy wszystkie przepowiednie. Każdy z nas chciałby odkryć jej zagadkę, ale większości pozostaje tylko czekać…

koniec swiata 2012

Jak będzie wyglądał koniec świata i czy rzeczywiście nastąpi w 2012 roku?

W naszym życiu roi się od różnego rodzaju końców: wakacji, kariery, związku. Czy warto się nimi przejmować? Najczęściej nie, bo po każdym z nich przychodzi nowy początek. Czy tak też będzie po roku 2012 – największym końcu o jakim mówi cała ludzkość.

koniec swiata 2012

Jak będzie wyglądał koniec świata i czy rzeczywiście nastąpi w 2012 roku?

Majowie
Według indiańskiego ludu żyjemy w czwartym świecie. Trzy wcześniejsze pochłonął wielki kataklizm. To samo ma się stać i teraz. Koniec naszego istnienia według kalendarza Majów przypada na 21 grudnia 2012 roku. Jednak nie będzie to koniec wszystkiego, ma bowiem nastąpić piąty, według cywilizacji Ameryki Środkowej – ostatni świat.

Nostradamus
Astrolog XVI wieku przepowiedział, że na koniec świata złożą się działania zbrojne, oraz astrologiczne. 1/3 ludzkości zginie podczas III wojny światowej, w której na szeroką skalę zostanie użyta broń chemiczna. Ci, którzy przetrwają konflikt, umrą podczas uderzenia komety w naszą planetę.

Ojciec Pio
Świętemu Kościoła Katolickiego objawił się Chrystus, który opowiedział, o końcu świata. Ma on nadejść w mroźna, zimową noc. Towarzyszyć mu będą gwałtowne wstrząsy, błyskawice, ogniste chmury, oraz trujące gazy. Trąby powietrzne zmiotą wszystko z powierzchni ziemi, a świat zamieni się w wielkie gruzowisko.

Orion
Astrofizyk Patric Geryl w swojej książce Proroctwo Oriona na rok 2012, przepowiada koniec świata, który związany będzie ze zmianą pola magnetycznego wokół Ziemi.
21 grudnia 2012 Słońce ma wykazać nadzwyczajność aktywność. W konsekwencji tego bieguny naszej planety przesuną się, nastąpi trzęsienie ziemi, w wyniku którego zginie ludzkość.

New Age
Filozofia New Age zakłada, że żyjemy w ostatnim etapie świata. W 2012 roku kończy się era Ryb, a więc epoka chrześcijaństwa. Razem z nią skończy się spokój na Ziemi. Światem będzie rządzić III wojna światowa i objawienie obcych cywilizacji.

21 grudnia 2012 – tajemnicza data, która łączy wszystkie przepowiednie. Budzi lęk, napawa niepokojem, rodzi setki pytań. Każdy z nas chciałby odkryć zagadkę przyszłości, ale większości pozostaje tylko czekać…

…No hope, no love, no glory, No happy ending…

Agnieszka Gałczyńska

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ