Friday, December 3, 2021
Home / Uroda  / 2012 – tajemnicza data końca

2012 – tajemnicza data końca

21 grudnia 2012 - tajemnicza data, która łączy wszystkie przepowiednie. Każdy z nas chciałby odkryć jej zagadkę, ale większości pozostaje tylko czekać…

koniec swiata 2012

Jak będzie wyglądał koniec świata i czy rzeczywiście nastąpi w 2012 roku?

W naszym życiu roi się od różnego rodzaju końców: wakacji, kariery, związku. Czy warto się nimi przejmować? Najczęściej nie, bo po każdym z nich przychodzi nowy początek. Czy tak też będzie po roku 2012 – największym końcu o jakim mówi cała ludzkość.

koniec swiata 2012

Jak będzie wyglądał koniec świata i czy rzeczywiście nastąpi w 2012 roku?

Majowie
Według indiańskiego ludu żyjemy w czwartym świecie. Trzy wcześniejsze pochłonął wielki kataklizm. To samo ma się stać i teraz. Koniec naszego istnienia według kalendarza Majów przypada na 21 grudnia 2012 roku. Jednak nie będzie to koniec wszystkiego, ma bowiem nastąpić piąty, według cywilizacji Ameryki Środkowej – ostatni świat.

Nostradamus
Astrolog XVI wieku przepowiedział, że na koniec świata złożą się działania zbrojne, oraz astrologiczne. 1/3 ludzkości zginie podczas III wojny światowej, w której na szeroką skalę zostanie użyta broń chemiczna. Ci, którzy przetrwają konflikt, umrą podczas uderzenia komety w naszą planetę.

Ojciec Pio
Świętemu Kościoła Katolickiego objawił się Chrystus, który opowiedział, o końcu świata. Ma on nadejść w mroźna, zimową noc. Towarzyszyć mu będą gwałtowne wstrząsy, błyskawice, ogniste chmury, oraz trujące gazy. Trąby powietrzne zmiotą wszystko z powierzchni ziemi, a świat zamieni się w wielkie gruzowisko.

Orion
Astrofizyk Patric Geryl w swojej książce Proroctwo Oriona na rok 2012, przepowiada koniec świata, który związany będzie ze zmianą pola magnetycznego wokół Ziemi.
21 grudnia 2012 Słońce ma wykazać nadzwyczajność aktywność. W konsekwencji tego bieguny naszej planety przesuną się, nastąpi trzęsienie ziemi, w wyniku którego zginie ludzkość.

New Age
Filozofia New Age zakłada, że żyjemy w ostatnim etapie świata. W 2012 roku kończy się era Ryb, a więc epoka chrześcijaństwa. Razem z nią skończy się spokój na Ziemi. Światem będzie rządzić III wojna światowa i objawienie obcych cywilizacji.

21 grudnia 2012 – tajemnicza data, która łączy wszystkie przepowiednie. Budzi lęk, napawa niepokojem, rodzi setki pytań. Każdy z nas chciałby odkryć zagadkę przyszłości, ale większości pozostaje tylko czekać…

…No hope, no love, no glory, No happy ending…

Agnieszka Gałczyńska

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach