Sunday, April 14, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 20. Klub Miasta Kobiet – Odkryj swoje talenty!

20. Klub Miasta Kobiet – Odkryj swoje talenty!

Widzimy się już w czwartek!

Patrycja Cyganek – międzynarodowy certyfikowany rzeczoznawca diamentów Najwyższej Rady Diamentów HRD w Antwerpii, członkini Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich i Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Zarządza marką Syncret i pomaga Klientom projektować biżuterię. Michał Cyganek – mistrz złotnictwa, w świecie jubilerstwa i kamieni szlachetnych funkcjonuje już od przeszło 35 lat. Certyfikowany ekspert diamentów Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego i International Institute w Antwerpii. Projektuje i wykonuje ręcznie najbardziej ambitne projekty jubilerskie. Fot. Bartosz Pawlik/bartpawlik.com

Zawsze masz w zanadrzu plan A, B i C, potrafisz załatwić niemożliwe, wręczasz trafione prezenty, ale nie umiesz śpiewać, malować albo nie wygrałaś olimpiady w Pekinie? To nie znaczy, że nie masz talentu. Każdy z nas go ma. I jest unikalny jak kod DNA. Gościem Specjalnym 20. spotkania Klubu Miasta Kobiet będzie Sylwia Czajka-Jansen, ekspertka w dziedzinie talentów i odkrywania mocnych stron. Pomaga je odkodować, uczy, jak pielęgnować i wskazuje w jakiej roli osadzić, abyśmy mogły czerpać radość z tego, co robimy

INFORMACJA O WARSZTATACH, KTÓRE SYLWIA CZAJKA-JANSEN PROWADZI DLA FUNDACJI MIASTO KOBIET

Gościem Specjalnym 20. KMK będzie Sylwia Czajka-Jansen

Dowiedz się więcej o tym, czym zajmuje się Sylwia Czajka-Jansen

Znakomita większość ludzi pracuje zarobkowo. Z badań amerykańskiego instytutu badawczego Gallupa wynika, że ponad 60 proc. nie lubi swojej pracy. Wszystko da się zmienić. Są przyczyny, którym każdy człowiek może zaradzić sam, jeśli siebie trochę pozna, zaakceptuje swoją naturą i weźmie odpowiedzialność za swój rozwój. Dopasowanie talentów do rodzaju pracy oraz umiejętne korzystanie z talentów w życiu zawodowym zwiększa poczucie zadowolenia z wykonywanej pracy i życia w ogóle. Podczas 20. spotkania KMK z Sylwią Czajką-Jansen porozmawiamy o tym, jak przekuć swoje talenty w mocną stronę i dlaczego warto to zrobić.

Patrycja Cyganek z tatą i mistrzem złotnictwa, Michałem Cygankiem / fot. Bartosz Pawlik/bartpawlik.com

O pięknej stronie życia porozmawiamy również z Patrycją Cyganek, która zawodowo zajmuje się uszczęśliwianiem kobiet, a swój talent ma w genach. Patrycja Cyganek jest jedną z najbardziej cenionych ekspertek od diamentów w kraju. Jest międzynarodowym certyfikowanym rzeczoznawcą diamentów Najwyższej Rady Diamentów HRD w Antwerpii, członkinią Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich i Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Patrycja Cyganek jest mózgiem kreatywnym marki Syncret, gdzie pomaga klientom projektować niepowtarzalną biżuterię. Podczas 20. spotkania KMK z Patrycją porozmawiamy o tym, jaką moc ma piękna biżuteria.

Czym jest współczesny synonim luksusu? To wolność wyboru. O tym, jakie znaczenie ma nowoczesny miejski samochód w życiu przedsiębiorczej kobiety opowie Mateusz Malicki z firmy Volvo Wadowscy.

Na klubowiczki, jak zawsze, czekają także upominki! Tym razem Sylveco przygotowało pielęgnujące balsamy do ciała i maseczki do twarzy, które pomogą podczas wiosennych metamorfoz ; ) 

Volvo XC40 – wolność wyboru / fot. materiały prasowe

CO: 20. spotkanie Klubu Miasta Kobiet
KTO: Sylwia Czajka-Jansen – praktyk zarządzania z 20-letnim doświadczeniem, mentorka i certyfikowana Strengths Coach Gallupa. Reżyseruje zmiany odkrywając na nowo ludzi i firmy.
GDZIE: Metaforma Cafe, ul. Powiśle 11, Kraków
KIEDY: 22 marca 2018 r. (czwartek), godz. 18.00
Daj znać znajomym, ze bierzesz udział w spotkaniu i dołącz do wydarzenia na FB!

Partnerami 20. spotkania Klubu Miasta Kobiet będą:
– Volvo Wadowscy
, stały partner spotkań Klubów Miasta Kobiet. Salony Volvo Wadowscy w Krakowie zanjdują się przy ul. Łokietka 83 oraz w Gaju, przy ul. Myślenickiej 7;
Syncret – butik jubilerski i komis biżuterii dawnej. Marka specjalizuje się w projektowaniu biżuterii z diamentami. Piękne rzeczy na co dzień możemy podziwiać przy ul. Brackiej 8 w Krakowie;
Natura Day Spa – ekskluzywne SPA dla kobiet;
Miralex – firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji produktów farmaceutycznych oraz kosmetycznych;
BeBaby – kameralny żłobek przy ul. Ludwinowskiej 11 w Krakowie;
Sylveco – fundator kosmetycznych upominków dla uczestniczek spotkania.

Przy tej edycji zachęcamy do zakupu w czasie spotkania motywacyjnych toreb-cegiełek na rozwój całorocznego projektu Fundacji – cyklu spotkań i warsztatów „Moje życie zależy ode mnie”

Partnerzy 20. spotkanie Klubu Miasta Kobiet

Biletem wstępu będzie torba-cegiełka (20 zł), z której dochód zostanie przeznaczony na Fundację Miasto Kobiet. Wstęp wolny dla osób, które mają naszą torbę.

zapisy zostały zakończone

Oceń artykuł
6 komentarzy
 • Lucyna 6 marca, 2018

  Dzień dobry, wysłałam zgłoszenie, ale nie dostałam potwierdzenia na maila. Czy mogę uznać, że jestem zarejestrowana na spotkanie ? Pozdrawiam.

 • Ewelina 18 marca, 2018

  Dzień dobry, a jeśli jednak nie będę mogła przyjść na spotkanie, kogo powinnam poinformować?
  Pozdrawiam

 • Edyta 19 marca, 2018

  Witam , czy jest jeszcze szansa na uczestnictwo w spotkaniu Miasta Kobiet w czwartek
  Pozdrawiam Edyta

 • Marta 21 marca, 2018

  Pragnę wziąć udział w jutrzejszym spotkaniu Miasta Kobiet. Proszę o uwzględnienie mojej osoby.
  Pozdrawiam

  Marta Burzyńska

 • Lucyna 21 marca, 2018

  Ja również pragnę wziąć udział w jutrzejszym spotkaniu MK i proszę o uwzględnienie mojego zgłoszenia. Pozdrawiam Lucyna Zienkiewicz

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ