Thursday, May 30, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / II edycja konkursu „Projektanci na wybiegu”

II edycja konkursu „Projektanci na wybiegu”

Temat konkursu „Zainspiruj się białą koszulą męską i zaprojektuj sukienkę”.

Od 18 marca można zgłaszać się do II edycji konkursu „Projektanci na wybiegu” organizowanego w ramach wiosennego Fashion Show w Galerii Krakowskiej. Podczas tegorocznej edycji zadaniem finalistów będzie zaprojektowanie i uszycie sukienki dziennej z trzymetrowej tkaniny, zgodnie z tematem: „Zainspiruj się białą koszulą męską i zaprojektuj sukienkę”. Zgłoszenia można przesyłać do 31 marca 2015 roku.

Projektanci na wybiegu_PLAKAT

 

W II edycji konkursu mogą wziąć udział projektanci z całej Polski. Osoby zainteresowane powinny przesłać swoje portfolio oraz opisać swoje doświadczenie w min. 5 zdaniach korzystając z zakładki konkursowej dostępnej na stronie www.przylapaninamodzie.pl/konkursy/projektanci-na-wybiegu/. Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 31 marca 2015 roku.

Do finału zakwalifikowanych zostanie siedmiu projektantów, którzy zaprezentują swoje kreacje na wybiegu 18 kwietnia 2015 r. podczas Fashion Show w Galerii Krakowskiej! Zadaniem finalistów będzie zaprojektowanie i uszycie sukienki dziennej z trzymetrowej tkaniny, zgodnie z tematem: „Zainspiruj się białą koszulą męską i zaprojektuj sukienkę”. Projektantów będzie oceniało jury w składzie: GOShA Kusper, Anna Kwiatek i Paulina Sykut-Jeżyna. Laureat otrzyma 2 tysiące złotych.

W przypadku pytań dotyczących konkursu, prosimy o kontakt: redakcja@przylapaninamodzie.pl, tel. 530 455 566.

(źródło: mp)
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • +18 26 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Read More Information here to that Topic: miastokobiet.pl/2-edycja-konkursu-projektanci-na-wybiegu/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ