Wednesday, July 24, 2024
Home / Kultura  / Wydarzenia  / 19 maja zrób dobry uczynek!

19 maja zrób dobry uczynek!

Co robi Wawel 19 maja?

19 maja Dzień Dobrych Uczynków/fot.mat. prasowe Wawel

19 maja obchodzimy Ogólnopolski Dzień Dobrych Uczynków. Jak go uczcić i świętować? Najlepiej z marką Wawel i słodyczami, które mają w sobie magiczną moc pomagania! Już w piątek 18 maja z tej okazji na ulice Krakowa wyjedzie wyjątkowa „ósemka”– Tramwaj Pełen Dobra.

19 maj Dzień Dobrych Uczynków

19. maja Dzień Dobrych Uczynków/ fot.mat. prasowe Wawel

Na mieszkańców Krakowa czekają niezwykłe niespodzianki.
W tramwaju będzie można wziąć udział w akcji społeczno-konsumenckiej „Serce Rośnie” organizowanej przez firmę Wawel i spróbować pysznych słodyczy. Przekonaj się, że dzięki
codziennym drobnym gestom i uczynkom można zmieniać świat na lepsze!
Współorganizatorem akcji jest Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie.

Ruszaj z dobrem w miasto!
Już w piątek 19 maja – w czasie jednego z najpiękniejszych miesięcy w roku – można zrobić piękny i dobry uczynek, myśląc z życzliwością o drugim człowieku. Tego dnia ulicami Krakowa przejedzie nietypowy Tramwaj Pełen Dobra. Zasady są proste – dobre słodycze to moc endorfin, a dobre samopoczucie wyzwala w nas chęć czynienia dobra. To właśnie dlatego marka Wawel zapraszaja do wspólnego świętowania Ogólnopolskiego Dnia Dobrych Uczynków. Na mieszkańców czeka mnóstwo atrakcji, takich jak słodkości, vouchery do kina i do platformy filmowej. Przejażdżka wyjątkowym tramwajem to także idealna okazja do wzięcia udziału w akcji społeczno-konsumenckiej „Serce Rośnie” organizowanej przez firmę Wawel i tym samym do pomocy jednej z pięciu wybranych organizacji dobroczynnych biorących udział w programie. To niezwykle proste! Wystarczy zarejestrować się na www.sercerosnie.com.pl i wpisać kod z opakowań słodkości oznaczonych serduszkiem. Na każdego pasażera czekać będą hostessy, które wprowadza i objaśnią akcję, a także pomogą się w nią włączyć. Ponadto, przejazd tramwajem będą relacjonować popularne influencerki.

Tramwaj Pełny Dobra

Tramwaj Pełny Dobra/ fot. mat. pasowe Wawel

Niezwykły Tramwaj Pełen Dobra nr 8 wyruszy w podróż przez ulice w samym centrum Krakowa.
Trasa:
Borek Fałęcki, Podgórze, Stare Miasto, Bronowice (tradycyjna trasa tramwaju nr 8).

Tramwaj Pełny Dobra

Tramwaj Pełny Dobra/ fot. mat.prasowe Wawel

Idea czynienia dobra jest wpisana w działania firmy Wawel
Tramwaj Pełen Dobra ma na celu nie tylko propagowanie idei czynienia dobra, zgodnej z hasłem marki Wawel „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze”, ale także przypomnienie, że pomaganie może być codziennym prostym gestem, który daje obopólną przyjemność. Warto o tym pamiętać nie tylko w Ogólnopolski Dzień Dobrych Uczynków, ale i na co dzień.
Firma Wawel działalność dobroczynną rozpoczęła już na początku XX wieku, kiedy to część zysku ze sprzedaży czekolady Lotniczej przeznaczano na cele społeczne. Powołanie w 2008 roku Fundacji „Wawel z Rodziną”, która wspiera potrzebujące rodziny i udziela im pomocy społecznej, a także akcja „Serce Rośnie” to kontynuacja działalności charytatywnej marki.

Co: Tramwaj Pełny Dobra

Gdzie: Kraków

Kiedy: 19 maja 2018, godz. 13.00-17.00

Organizator: marka Wawel

Współorganizator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie

 

Więcej o Firmie Wawel znajdziesz TUTAJ

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ