Saturday, April 13, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 19. Klub Miasta Kobiet – Zakochaj się w pieniądzach!

19. Klub Miasta Kobiet – Zakochaj się w pieniądzach!

Przyjdź i dowiedz się jak więcej zarabiać!

Dr Marcin Luty posiada ponad 10-letnie doświadczenie, poparte stażem studiów, badań i praktyki w pracy z pacjentami/ fot. materiały prasowe

Pieniądze – dżentelmeni o nich nie rozmawiają. Co innego, my, kobiety! Podczas spotkania z Celestyną Osiak o pieniądzach będziemy nie tylko słuchały, ale przede wszystkim… nawiążemy z nimi życzliwą relację. Dowiemy się jak zarządzać finansami, po to by mieć dla siebie więcej czasu i spełnienia

Zakochaj się w pieniądzach to temat najbliższego spotkania z Celestyną Osiak / fot. Ewa Rykowska / uchwycone.com

Pieniądze. Wszystkie chcemy je mieć, ale nie lubimy mówić o nich wprost. Podczas 19. spotkania Klubu Miasta Kobiet zerwiemy zmowę milczenia i porozmawiamy o tym, jak więcej: zarabiać, oszczędzać, inwestować i wydawać owoce naszej pracy.

Gościem Specjalnym będzie Celestyna D. Osiak – coach i trenerka rozwoju osobistego. Jej misją jest nauczenie kobiet zdrowych relacji z pieniędzmi. Jak sama mówi chce, by jej klienci zarabiali więcej przy jednoczesnej oszczędności czasu. Autorka poczytnego bloga, w którym pisze o rozwoju i dzieli się swoją wiedzą z zakresu biznesowego. Prowadzi dwie edycje półrocznego programu budowania prosperującego biznesu „Sukces z Duszą”. Autorka wielu artykułów, uczestniczka konferencji, prowadząca warsztatów i szkoleń. To, czym się zajmuje nazywa Soul Coachingiem.

Przyszłość należy do kobiet, powtarzamy i powtarzać będziemy do znudzenia, dlatego jesteśmy niezwykle dumne, że partnerem Klubu Miasta Kobiet został Volvo Wadowscy, które wyznaje podobne do naszych wartości. Przyszłość, bezpieczeństwo, jakość i niezawodność. Takie jesteśmy my, kobiety, i takie jest Volvo XC40 – kompaktowy SUV, stworzony do miasta. Samochód ma wszystko to, za co lubimy motoryzację: wyrafinowane wzornictwo, ekskluzywne wnętrze, jest idealnym partnerem. Podróż w takim samochodzie jest po prostu wielką przyjemnością!

Volvo XC40 – kompaktowy SUV, stworzony do Miasta (Kobiet) / fot. materiały prasowe

O SPA dla duszy, czyli o dbaniu o siebie w formie terapii, porozmawiamy z dr Marcinem Lutym –  psychologiem, psychoterapeutą i doktorem nauk humanistycznych certyfikowanym w Polsce i we Francji. Dr Marcin Luty powadzi terapię psychodynamiczną i pomaga każdemu, kto czuje się źle, a chce poczuć się dobrze.

Dr Marcin Luty posiada ponad 10-letnie doświadczenie, poparte stażem studiów, badań i praktyki w pracy z pacjentami/ fot. materiały prasowe

 

Jeśli wśród Pań, które spotkamy w najbliższą środę, są i takie, które chciałyby przeżyć… Stanikową Metamorfozę, to podczas spotkania będzie ku temu niesamowita okazja! Podczas 19. KMK będą z nami braffiterki z Vanilla Body Shop, których misją jest propagowanie nowego, zdrowego i rewolucyjnego stylu ubierania biustu i noszenia bielizny!
Vanilla Body Shop posiada bogatą i różnorodną ofertę polskich i światowych marek biustonoszy w ponad 100 rozmiarach, obwodach już od 60 cm i miseczkach od A do M. O tym, że ekspertki od ubierania biustów są przygotowane na wszystko, dowiemy się… empirycznie.

Brafitterki z Vanilla Body Shop podczas 8. KMK / fot. Barbara Bogacka

Co: 19. spotkanie Klubu Miasta Kobiet
Kto: Celestyna D. Osiak – przedsiębiorczyni, biznes mentor i coach kobiet przedsiębiorczych. Jej misją jest, by każda z nas umiała nie tylko świetne zarządzać swoimi finansami, ale również, by prosperowała na miarę swoich marzeń. Pragnie, aby panie przekazały dzieciom ideę, że pieniądz jest ich przyjacielem i sojusznikiem w spełnionym życiu.
Gdzie: Metaforma Cafe, ul. Powiśle 11, Kraków
Kiedy: 24 stycznia 2018 r. (środa), godz. 18
DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Przy tej edycji zachęcamy do zakupu w czasie spotkania motywacyjnych toreb-cegiełek na rozwój całorocznego projektu Fundacji – cyklu spotkań i warsztatów „Moje życie zależy ode mnie”

Biletem wstępu będzie torba-cegiełka (20 zł), z której dochód zostanie przeznaczony na Fundację Miasto Kobiet. Wstęp wolny dla osób, które już mają naszą torbę.

Partnerami 19. KMK są:
Volvo Wadowscy,
Gabinet psychoterapii – dr Marcin Luty,
Vanilla Body Shop – jedne z nielicznych Salonów Profesjonalnego Brafittingu. To miejsca w których w miłej atmosferze, dzięki wiedzy oraz doświadczaniu brafitterek, przeżyjesz swoistą Stanikową Metamorfozę.
SEEMI, które zadba o fryzury uczestniczki. Na stoisku będą odbywały się darmowe konsultacje fryzjerskie połączone z prezentacją kosmetyków do pielęgnacji włosów Kerastase i Schwarzkopf, oraz konsultacje depilacji laserowej najnowszym laserem Light Sheer Desire z rewolucyjną nakładką chłodzącą, połączone z darmową próbą lasera. Jak zwykle, Beauty-Ekspertki z SEEMI przygotowały dla nas moc promocji i vouchery!
Kolagen Źródło Piękna i Młodości inicjatywa, która zrodziła się w głowie studentki wtedy jeszcze I. roku prawa, Iwony Kondrackiej. Pomysł na biznes czy może coś więcej? O kolagenie mówi „antidotum na wszystko”, bo leczy nie tylko defekty skórne, ale i samopoczucie, więc także duszę. Nie zwalnia tempa, z każdym dniem wyznacza sobie nowe cele. Jej marzeniem było spotkać się z silnymi kobietami podczas Klubu Miasta Kobiet i to kolejne zadanie, które zrealizuje.
– Sylveco – polski producent kosmetyków naturalnych. Sylveco łączy najwyższą jakość z tradycyjnymi składnikami ziołowymi, dając nam hypoalergiczne, naturalne kosmetyki w przystępnej cenie. Obecnie w portfolio są trzy marki: SYLVECO, BIOLAVEN i VIANEK.
Dekoria.pl – to jeden z największych sklepów internetowych i polskich marek, która tworzy europejskie wnętrza
– Miralex –
 specjalizuje się w szczególności w dystrybucji produktów ginekologicznych, proktologicznych, stomatologicznych, gastroenterologicznych oraz dermatologiczno-kosmetycznych.

 

Uczestniczki #19KMK jak zwykle mogą liczyć na kosmetyczny prezent od Sylveco! Tym razem będzie to silnie nawilżający olejek do ciała, przeznaczony do intensywnej pielęgnacji i profilaktyki antycellulitowej Vianek / fot. materiały prasowe

Partnerzy 19. Klubu Miasta Kobiet

 LISTA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

 
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ