Thursday, May 30, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 16. Klub Miasta Kobiet – PoMOC

16. Klub Miasta Kobiet – PoMOC

Ruszyły zapisy na poMOCNY Klub Miasta Kobiet!

Janina Ochojska będzie Gościem Specjalnym 15. KMK / fot. Bart Pogoda

Pomagając, podejmujemy decyzję, komu nie pomożemy – mawia Janina Ochojska. O tym, skąd czerpać moc, wdzięczność i wiarę w to, że każda decyzja jest doskonała, porozmawiamy podczas 16. Spotkania Klubu Miasta Kobiet z założycielką polskiej akcji humanitarnej

Janina Ochojska będzie Gościem Specjalnym 15. KMK / fot. Bart Pogoda

Janina Ochojska będzie Gościem Specjalnym 16. KMK / fot. Bart Pogoda

Janina Ochojska, z wykształcenia astronomka, przez 25 lat działalności pomogła milionom potrzebujących z ziem dotkniętych katastrofami naturalnymi i konfliktami zbrojnymi. Mimo zmagania się z własną chorobą, czuje się szczęśliwa i potrzebna. Powie nam, jak to robi.

Jak przeżyć rozwód, nie zwariować i ocalić siebie?
O tym jak z trudnej sytuacji wyjść silniejszą porozmawiamy ze specjalistkami od przeprowadzania rozwodów z klasą.
Z Katarzyną Bigosińską, główną koordynatorką w Centrum Rozwodowym Kobieta i Rozwód w Krakowie porozmawiamy o sposobach na pogodzenie się z nowym stanem. Katarzyna Bigosińska przeżyła rozwód i zdaje sobie sprawę jak bardzo trudno jest poradzić sobie z wszystkimi problemami jakie pojawiają się w trakcie rozwodu. Kobiety chcą i muszą godzić nową sytuację z obowiązkiem wychowania dziecka oraz podejmowaniem czynności zawodowych. W swoich działaniach w Centrum Rozwodowym pragnie pomóc osobom w tym trudnym okresie życia. Doświadczenie nabywała w trakcie długoletniej pracy w policji.
Krystyna Rek ukończyła Psychologię Biznesu na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jest prezeską, pomysłodawczynią i założycielką Centrum Rozwodowego Kobieta i Rozwód. Współzałożycielka stowarzyszenia „Alimenty to nie Prezenty”, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, mentorka w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Jako pierwsza w Polsce zaczęła otwarcie i publicznie mówić o tematyce rozwodowej. Jest cenioną ekspertką, współpracuje z wieloma stacjami telewizyjnymi oraz z prasą. Oddana pasji niesienia pomocy innym kobietom podczas rozwodu. Zaangażowana w wiele działań społecznych na rzecz kobiet i dzieci. Spełniona matka, zawsze optymistka.

Krystyna Rek i Katarzyna Bigosińska z Kobieta i Rozwód / fot. materiały prasowe

Podczas 16. spotkania Klubu Miasta Kobiet zaczerpniemy także mocy od Issy Tiferet. Instruktorka Transcendental Art i organizatorka kobiecych wypraw na Bali i do Indii, pokaże jak skutecznie się zmotywować i rozbudzić naszą nieograniczoność.

16. spotkanie KMK wspiera Sylveco, które dla 150 uczestniczek spotkania szykuje kosmetyczne prezenty!

modeleczka ?? #polishgirl #shopping #biolaven #magazine #miastokobiet @biolaven.pl

Post udostępniony przez Miasto Kobiet (@miastokobiet_mk)


Co: 16. spotkanie Klubu Miasta Kobiet
Temat: PoMOC
Gość Specjalny: Janina Ochojska, założycielka PAH
Gdzie: Metaforma Cafe, ul. Powiśle 11, Kraków
Kiedy: 20 lipca 2017 r. (czwartek), godz. 18.00
Wstęp: Biletem wstępu będzie torba-cegiełka (20 zł), z której dochód zostanie przeznaczony na Fundację Miasto Kobiet. Wstęp wolny dla osób, które już mają naszą torbę. Torby będą dostępne w dniu spotkania, w sklepie internetowym i w redakcji.

Przy tej edycji zachęcamy do zakupu w czasie spotkania motywacyjnych toreb-cegiełek na rozwój całorocznego projektu Fundacji – cyklu spotkań i warsztatów „Moje życie zależy ode mnie”

Biletem wstępu na KMK jest motywacyjna torba-cegiełka. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na rozwój całorocznego projektu Fundacji – cyklu spotkań i warsztatów „Moje życie
zależy ode mnie”

Zapraszamy do odwiedzenia stoisk naszych partnerów:
Atelier Głuszyńska: nazwisko warto zapamiętać. Panie, ceniące sobie profesjonalizm i dewizę, że do fryzjera chodzi się również dla przyjemności, spotkają tu porady dotyczące pielęgnacji ciała i włosów, vouchery na zabiegi i kosmetyki;
Patrycja Tłustochowicz z Zawsze Zgrabna: wysłucha i poradzi wszystkim tym, które pragną i są gotowe (lub potrzebują impulsu) do zmiany nawyków żywieniowych;
Masaż Med Gabinet Rehabilitacji i fizjoterapii estetycznej: odbywać się będą konsultacje z dziedziny rehabilitacji: ortopedycznej, neurologicznej, sportowej, dla dzieci, kobiet w ciąży, w obrzękach limfatycznych, masaże, zabiegi fizykalne oraz zabiegi antycellulitowe, na ciało i twarz, SPM Digital, Slide styler i wiele innych.

Spotkanie wspierają: Sylveco, Centrum Kosmetyki Leczniczej Odrodzenie i Gabinet Psychoterapii Justyna Zybura-Leszczak (Psychozapiski.com)

Partnerzy 16. spotkania Klubu Miasta Kobiet

Partnerzy 16. spotkania Klubu Miasta Kobiet

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU, NALEŻY WYPEŁNIĆ PONIŻSZY FORMULARZ. Liczba miejsc jest ograniczona!

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • p8slot.com 17 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Read More here to that Topic: miastokobiet.pl/16-kmk-janina-ochojska/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ