Thursday, May 30, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 15. Klub Miasta Kobiet – Radość i inne przypadki

15. Klub Miasta Kobiet – Radość i inne przypadki

Ruszyły zapisy na edycję specjalną Klubu Miasta Kobiet!

Podczas 15. KMK Janusz Radek zaśpiewa dla uczestniczek piosenki z najnowszej płyty / fot. materiały prasowe

Końcówka maja w „Mieście Kobiet” to początek nowych wyzwań. 29 maja 2017 r. Specjalną edycję Klubu Miasta Kobiet uświetni Janusz Radek – wokalista obdarzony czteroipółkoktawową skalą głosu, co pozwala mu zaśpiewać damsko-męski duet… samemu ze sobą. 
Z charyzmatycznym artystą porozmawiamy o kobietach, radościach i innych przypadkach. Dla uczestniczek spotkania Janusz Radek wykona piosenki z nowej płyty Poświatowska/Radek „Kim ty jesteś dla mnie”

Podczas 15. KMK Janusz Radek zaśpiewa dla uczestniczek piosenki z najnowszej płyty / fot. materiały prasowe

Podczas 15. KMK Janusz Radek zaśpiewa dla uczestniczek piosenki z najnowszej płyty / fot. materiały prasowe

Co: 15. spotkanie Klubu Miasta Kobiet – edycja specjalna
– inauguracja Fundacji Miasto Kobiet, temat: Radość i inne
przypadki
Gdzie: Sheraton Grand Krakow, ul. Powiśle 7
Kiedy: 29 maja 2017 r., godz. 18.00 (poniedziałek); rejestrację uczestników otwieramy o 17.30!

Źródło: YouTube/Janusz Radek

 

Spotkanie Klubu MK będzie zarazem okazją do świętowania inauguracji działalności Fundacji Miasto Kobiet. – Głównym celem fundacji jest wspieranie kobiet w ich rozwoju oraz odkrywaniu swojego indywidualnego potencjału – mówi Aneta Pondo, fundatorka i prezes fundacji. – Nieprzypadkowo pierwszym naszym projektem są warsztaty dla kobiet trzymających kręgi. Kobiety mają moc, wystarczy, że sobie ją uświadomią i mądrze będą z niej korzystały. Fundacja będzie działała na rzecz rozwoju przedsiębiorczości kobiet, a także wspomagała działalność społeczną oraz budowanie lokalnych wspólnot i grup wsparcia. W obszarze jej zainteresowań znajdują się także: porozumienie kobiet i mężczyzn, wspomaganie rodzicielstwa oraz ochrona tradycji i zasobów naturalnych ziemi – Fundacja nastawia się na pozytywną narrację, czyli na podkreślanie i potęgowanie wartościowych zjawisk, w opozycji do walki z tym, co się nam nie podoba. Będziemy więc bardziej za niż przeciw – dodaje Aneta Pondo.

Przy tej edycji zachęcamy do zakupu w czasie spotkania motywacyjnych toreb-cegiełek na rozwój całorocznego projektu Fundacji – cyklu spotkań i warsztatów „Moje życie zależy ode mnie”

Przy tej edycji zachęcamy do zakupu w czasie spotkania motywacyjnych toreb-cegiełek na rozwój całorocznego projektu Fundacji – cyklu spotkań i warsztatów „Moje życie
zależy ode mnie”

Ta wyjątkowa edycja klubu odbędzie się w równie wyjątkowym miejscu – hotelu Grand Sheraton w Krakowie, wielokrotnie wyróżnianym ze względu na położenie i wybitną jakość usług.

Podczas 15. spotkania KMK poruszymy też tematy, które chcemy aby sprawiały nam radość. Będziemy podziwiały piękne kreacje oraz rozmawiały o zdrowiu, psychodietetyce i cielesności.

W pierwszej części spotkania porozmawiamy z Patrycją Tłustochowicz, jedną z pierwszych psychodietetyków z Polsce. Będziemy mówiły o emocjach związanych ze sposobem odżywiania i odchudzaniu, którego efektem końcowym najczęściej jest radość, jaka wynika z uwolnienia się od diet oraz zaniżonej samooceny. Patrycja Tłustochowicz przekona nas, że model odżywiania powinien być przede wszystkim swobodny. Psychodietetyczka prowadzi portal ZawszeZgrabna.pl, na łamach którego dzieli się z czytelnikami cennymi poradami.
Z Adamem Mieczyńskim ze StarLife porozmawiamy o naturalnych produktach, które inspirowane są chińską i tybetańską medycyną oraz najnowszymi odkryciami naukowymi.

W drugiej części spotkania na żywo zobaczymy nową (wiosna/lato 2017) kolekcję ubrań Patrizia Aryton. Jeśli jesteście fankami minimalizmu i elegancji, to nie możecie ominąć pokazu, który specjalnie dla uczestniczek spotkania marka Patrizia Aryton przygotowała wraz z doradczynią wizerunku, Agatą Piotrowską, która na co dzień indywidualnie doradza kobietom w krakowskim salonie przy ul. Szpitalnej 34.

W zupełnie innym klimacie zaprezentują się kreacje izraelskiej projektantki Michal Negrin. Na scenie zobaczymy wysmakowaną biżuterię i ponadczasowe stroje w  charakterystycznych, kwiatowych printach. Markę pokochały międzynarodowe gwiazdy: od Britney Spears i Sharon Stone po Królową Hiszpańską. Czy spodoba się i nam? Przekonamy się już wkrótce! Butik Michal Negrin można odwiedzić przy ul. Floriańskiej 12 w Krakowie.

Do krainy nietuzinkowych fasonów zabierze nas marka Eeoss. Podczas pokazu zobaczymy ubrania eleganckie, wyróżniające się, odważne, ale też dziewczęce, lekkie sukienki i młodzieżowe bluzki, kurtki i spodnie. Wkraczając w próg świata Eeoss, poczujesz się kobietą spełnioną, która cały świat ma u swych stóp. W Krakowie znajdziecie butiki w CH PLAZA Al. Pokoju 44 oraz Galerii Kazimierz, ul. Podgórska 34.

Podczas 15. spotkanie KMK nie zabraknie również specjalistycznych porad i zabiegów. Swoje stoiska będą mieli:
SEEMI – które już po raz trzeci zadba o piękno dłoni i paznokci uczestniczek;
Ewa Bien, na którym będziemy mogły podpatrzeć najnowszą kolekcję bielizny, sygnowanej przez Natalię Siwiec;
Ludmiła Petrenko z LuVital, uczestniczki spotkania będą mogły zweryfikować legendę o najlepszych rękach w Krakowie. Ludmiła Petrenko wykona nam autorski masaż;
NaturapH jest importerem i dystrybutorem certyfikowanych (BIO) produktów bezglutenowych, bez laktozy, bez sztucznych dodatków i cukru, niemieckiej firmy Jentschura GmbH. Na tym stoisku znajdziemy produkty do oczyszczania organizmu z toksyn, odkwaszania i utrzymania równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie, do walki  z nadwagą i cellulitem.
MotoMio – na którym zobaczymy kultową Vespę. „Osa” jest ikoną od wielu pokoleń, stała się niekwestionowaną królową skuterów. Jest pewnym elementem stylu życia, symbolem designu, wolności. Była i jest inspiracją w tworzeniu wielu dzieł sztuki, muzyki, kinematografii i mody.
najnowszy model Mercedesa GLA z salonu Sobiesława Zasady Automotive – który stanie we wnętrzach hotelu Sheraton. Model obecnie doczekał się faceliftingu, który przyniósł kilka konkretnych zmian i nowości. Delikatnego SUVa będziemy mogły ocenić same.

15. spotkanie KMK wspierają: EcoSac, Sakura, JOICO, Feminum, Deni Cler, Bell HYPOAllergenic, lek. dentysta Joanna Trzepatowska, WAX Pilomax oraz Leon Hebda Fryzjer.
Dla 250 uczestniczek Sylveco i WAX Pilomax przygotowały kosmetyczny prezent dla uczestniczek spotkania!

Partnerzy 15. spotkania KMK: Edycja Specjalna

[AKTUALIZACJA] LISTA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA
Udział w Klubie MK jest dla Czytelników „Miasta Kobiet” bezpłatny.
Obowiązują zapisy (liczba miejsc jest ograniczona).
Przy tej edycji zachęcamy do zakupu w czasie spotkania cegiełek na rozwój całorocznego projektu Fundacji – cyklu spotkań i warsztatów „Moje życie
zależy ode mnie”. Aby zapisać się na spotkanie należy wypełnić poniższy formularz. Po wypełnieniu zgłoszenia, na Twoją skrzynkę pocztową przyjdzie wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu. Jeśli go nie widzisz, to sprawdź w folderze ze spamem

Dowiedz się więcej o Gościu Specjalnym 15. KMK – Januszu Radku z wywiadu dla „Miasta Kobiet”

Aby być na bieżąco z informacjami nt spotkania, dołącz do wydarzenia na FB

Chcesz jako pierwsza dowiadywać się o otwarciu zapisów na Klub? Dołącz do społeczności Klubu Miasta Kobiet!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ