Wednesday, July 17, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 14. Klub Miasta Kobiet – Rusz ciało, uspokój umysł

14. Klub Miasta Kobiet – Rusz ciało, uspokój umysł

Zaklinamy wiosnę! Zobacz, co dla Ciebie szykujemy

Gościem Specjalnym 14. KMK będzie Joanna Hussakowska / fot. Ewa Wolf

Zaklinamy wiosnę pod hasłem „Rusz ciało, uspokój umysł”. Gościem specjalnym 14. Klubu Miasta Kobiet będzie Joanna Hussakowska: certyfikowana nauczycielka tańca 5 Rytmów®.
Spotkanie wprowadzi nas w taniec życia. Można w nim zmieścić wszystko: od narodzin po śmierć. – Od urodzenia dziecka w samochodzie po trzymanie umierającego męża w ramionach – mówi Joanna Hussakowska

Gościem Specjalnym 14. KMK będzie Joanna Hussakowska / fot. Ewa Wolf

Gościem Specjalnym 14. KMK będzie Joanna Hussakowska / fot. Ewa Wolf

Co: 14. spotkanie Klubu Miasta Kobiet, temat: Rusz ciało, uspokój umysł
Kto:
Gość Specjalny – Joanna HUSSAKOWSKA, certyfikowana i akredytowana nauczycielka 5 Rytmów®. Ukończyła trening w The Moving Center School w Kalifornii. Jest absolwentką „łódzkiej filmówki”. Była związana z teatrami: Jaracza w Łodzi i Słowackiego w Krakowie
Gdzie: Metaforma Cafe, ul. Powiśle 11 (Budynek CORT), Kraków
Kiedy: czwartek, 16.03.2017 r., godz. 18.00

Podczas 14. spotkania Klubu Miasta Kobiet – obudzimy zarówno ciało i zmysły z zimowego marazmu!
Z Joanną Hussakowską porozmawiamy o tym, czym dla człowieka może być taniec. 5 Rytmów® to pięć jakości ruchu: flowing, chaos, lyrical, staccato, stillnes. To praktyka ruchu, która pozwala obudzić ciało i uwolnić zmysły.

W pierwszej części spotkania pozostaniemy w temacie zmysłów. O emocjach, a dosadniej – o ich tłumieniu – porozmawiamy z trenerką biznesu i specjalistką counsellingu Gestalt a także specjalistą Anger Management Leną Czernecką – business partnerem z Van Dahlen group. Dowiemy się, dlaczego złość piękności służy, jak (nie) być „herod babą”, postaramy się zrozumieć dlaczego się złościmy i co dobrego może z tego wynikać.
Co jeszcze służy naszej urodzie? Tego dowiemy się w drugiej części spotkania. Zapytamy ambasadorkę SEEMI, Annę Wieję którzy pracują na wegańskich kosmetykach EMANI dlaczego nie tylko weganki mogą zakochać się w tego typu kosmetykach do makijażu. Anna Wieja od 20 lat jest makijażystką i stylistką. Potrafi znaleźć piękno w najmniejszych szczegółach wyglądu, ale również życia. Jest też głównym szkoleniowiec marki EMANI, wiele lat pracowała dla marki Dior jako makijażystka i szkoleniowiec. Jest weganką i buddystką. Efekty wizażu wegańskimi EMANI będziemy mogły ocenić same.
Specjaliści z  FBI – lekarz med. Łukasz Ordynowski i kosmetolog Anna Filip –opowiedzą o beauty layers, metodzie, która uwzględnia odbudowę skóry na jej wszystkich trzech poziomach. Doświadczony lekarz, współpracujący z ekspertem w zakresie kosmetologii opowiedzą jak bezpiecznie łączyć najbardziej popularne zabiegi i dlaczego. Zobrazowanie efektów na zdjęciach zaskoczy nie jedną z pań.

Wygłoś swoją mowę na KMK
Podziwiasz odwagę uczestniczek poprzednich edycji Klubu? Nie zazdrość, tylko zgłoś się do wygłoszenia własnej mowy windowej. Daj się poznać! Masz ciekawy biznes, o którym chciałabyś opowiedzieć innym kobietom? Robisz coś niezwykłego, czym chcesz się podzielić z innymi? Jeśli tak, to zapraszamy do wygłoszenia swojego elevator pitch. Wyślij swoją krótką (!) prezentację na agnakarasinska@miastokobiet.pl. Spośród wszystkich, wybierzemy pięć najlepszych.
Jak zaprezentować się w krótkim czasie i dać się zapamiętać, dowiesz się z artykułu.

Partnerami 14. spotkania KMK będą:
– SEEMI, które już drugi raz zadba o piękno dłoń uczestniczek. Czekamy z niecierpliwością!
– Life Star Adam Mieczyński – krakowski dystrybutor naturalnych produktów, zainspirowanych medycyną chińską, tybetańską i wynikami najnowszych badań naukowych.
– Allure Beauty Boutique, dzięki któremu będziemy miały okazję wypróbować zabieg karboksyterapii, wykonywanej za pomocą najnowszej aparatury Julié

Sylveco przygotowało kosmetyczne podarunki dla 150 uczestniczek Klubu.

Partnerzy 14. spotkania KMK

Partnerzy 14. spotkania KMK

PS. Pamiętacie Michała Godlewskiego, breathworkera, gościa 11. spotkania KMK? Michał organizuje trzydniowe warsztaty „Uzdrowienie na ścieżce oddechu” (17-19 marca). Na hasło „oddech kobiety” uczestniczki KMK, zapisując się przez stronę www.uwolnijoddech.pl otrzymają 10 proc. zniżki na warszaty

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY. LISTA JEST ZAMKNIĘTA
Dołącz też do wydarzenia na FB i bądź na bieżąco!

Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

 

 

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Renata 5 marca, 2017

    Spotkanie 16.03

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ