Wednesday, May 29, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 11. Klub Miasta Kobiet – UWOLNIJ ODDECH

11. Klub Miasta Kobiet – UWOLNIJ ODDECH

Wszyscy to robimy. Ale czy dobrze? Przyjdź na 11. spotkanie KMK i naucz się prostej drogi do releksacji!

Partnerzy 11. Klubu Miasta Kobiet (15.09.2016r.)

Jest tak automatyczną, naturalną funkcją życia, że większość z nas rzadko o nim myśli, wręcz o nim zapomina. Tymczasem oddech ma moc transformacji. Relaksuje, odstresowuje, podnosi witalność i energię, rozszerza świadomość, uwalnia emocje, uzdrawia, daje poczucie celu i sensu życia. Od was zależy, jak wykorzystacie jego potencjał. W podróż po oddechu zabierze nas Michał Godlewski. Będziemy rozmawiać o uwalniającej i uzdrawiającej sile oddechu, o wolności od ograniczeń i wyprawie w głąb siebie. Wdech. Wydech. Uwolnij oddech

11. spotkanie Klubu Miasta Kobiet już 15 września 2016 r. Zdziwisz się, jak oddychanie może być inspirujące!

11. spotkanie Klubu Miasta Kobiet już 15 września 2016 r. Zdziwisz się, jak oddychanie może być inspirujące!

LISTA NA 11. SPOTKANIE KMK ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

UWOLNIJ ODDECH

Co: 11. spotkanie KLUBU MIASTA KOBIET – temat: UWOLNIJ ODDECH
Kto: Gość specjalny – MICHAŁ GODLEWSKI, breathworker i trener biznesu, założyciel Instytutu Oddechu. Będziemy rozmawiać o uwalniającej i uzdrawiającej sile oddechu, o wolności od ograniczeń, podróży w głąb siebie i mężczyznach

Gdzie: Metaforma Cafe, ul. Powiśle 11 (Budynek CORT), Kraków
Kiedy: 15 września 2016 (czwartek), godz. 18.00

WSTĘP na wydarzenie jest BEZPŁATNY. Obowiązują ZAPISY

Chcesz wziąć udział w spotkaniu Klubu Miasta Kobiet? Wystarczy, że wyślesz e-mail na adres: klub@miastokobiet.pl z tytułem „11 KMK”. W treści podaj imię i nazwisko. Czekamy na Ciebie.
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji o wydarzeniu już wkrótce.

Dołącz do społeczności Klubowiczek oraz wydarzenia na FB bądź na bieżąco z informacjami nt spotkań

Klubu Miasta Kobiet!

Zobacz też relację z poprzedniego spotkania KMK, podczas którego gościłyśmy Ilonę Felicjańską.

Partnerzy 11. Klubu Miasta Kobiet (15.09.2016r.)

Z ostatniej chwili: swój udział w 11. spotkaniu Klubu Miasta Kobiet potwierdziła Małgorzata Abassy. Właśnie w jej alchemicznej pracowni powstaje specjalna bajka dla Miasta Kobiet. W czwartek, 15 września opowie nam o tym, jak pisze magiczne bajki dla dorosłych i czego uczy na swoich warsztatach. Małgorzata Abassy prowadzi seminaria bajkowe i pisze bajki magiczne na zamówienie.

Na 11. KMK szykujemy dla was prawdziwe atrakcje, które zaprą wam dech w piersi!
Maha Punye Ayurveda wykona ajurwedyjski masaż, który przeniesie ją aż do Indii. Ajurweda, czyli starohinduska medycyna naturalna, koncentruje się na zachowaniu optymalnej równowagi pomiędzy nami a otaczającym nas światem. Równowagę zachować można stosując się do ajurwedyjskich wskazówek dotyczących trybu życia, aktywności fizycznej, diety, spożywania ziół i korzystania z dobroczynnych efektów dłoni terapeuty. Podczas 11. KMK będzie miał miejsce także prawdziwy pokaz mody. Modelki w rytmie dynamicznej muzyki zaprezentują ubrania MayWay Concept Store. O makijaż i fryzury modelek zadbają ekspertki ze Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa. Oczekujmy zatem porządnej dawki inspiracji w sam raz na nadchodzącą jesień. MayWay to multibrandowy sklep, w którym każda kobieta, bez względu na wiek, znajdzie coś dla siebie. Udowodnią nam to na żywo!

Swoje stoiska będą mieli:
The Secret Soap Store: producent kosmetyków naturalnych, które sprawią, że z przyjemnością przetrwamy długie jesienne wieczory…w wannie.
YouCan Studio: to jedyne w Krakowie miejsce oferujące treningi personalne wyłącznie dla kobiet. W kameralnym studio wszystkie z nas mogą poczuć się komfortowo i swobodnie ćwicząc pod okiem wykwalifikowanych trenerów i korzystając z wysokiej jakości sprzętu treningowego. YCS ufundował vocher na trzy treningi personalne i konsultacje z trenerem.
JOICO: światowej sławy marka kosmetyków do włosów, dla której piękno i zdrowie włosów stoją na pierwszym miejscu. JOICO oferuje profesjonalną, zaawansowaną pielęgnację, stylizację i koloryzację włosów w postaci produktów dedykowanych do pracy w salonach fryzjerskich oraz do użytku domowego.

11. KMK wesprze także Szkoła Języków Obcych „Mały Rynek” .

Dla 150 uczestniczek Spotkania Farmona i Sylveco przygotowały kosmetyczne upominki, które zapakujemy dla Was w ekologiczne torby od EcoSac. Noście je z uśmiechem!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ