Monday, February 26, 2024
Home / Kultura  / 100. numer LNE już w sprzedaży!

100. numer LNE już w sprzedaży!

To chwila, na którą czekaliśmy wszyscy! Na rynku ukazał się właśnie 100. numer magazynu LNE! To prawdziwa „biblia” kosmetyki profesjonalnej.

To chwila, na którą czekaliśmy wszyscy! Na rynku ukazał się właśnie 100. numer magazynu LNE! To prawdziwa „biblia” kosmetyki profesjonalnej – 220 stron ciekawych artykułów, wywiadów, prezentacji nowości i wydarzeń branżowych, a także relacja z 31. Kongresu LNE. 

003_reklama.indd

Na okładce setnego numeru widnieje już nowy logotyp magazynu, który swoją premierę miał podczas 31. Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetycznych LNE, odświeżona została także szata graficzna magazynu.

Kochamy nasze okładki i bardzo chcieliśmy, aby to wyjątkowe wydanie znalazło niepowtarzalną oprawę graficzną – i udało się! Zachwyciło nas zdjęcie słynnego artysty-fotografa z Los Angeles – Giuliano Bekora, który przyjął z radością zaproszenie do współpracy przy naszej okładce – bardzo cieszymy się z niesamowitego efektu!
W tym wyjątkowym numerze Czytelnicy znajdą niezwykle ciekawe dossier „Nowoczesne technologie”, które kompleksowo omawia temat aparatury w gabinecie – od najnowszych technologii i urządzeń, przez planowanie zakupów, tworzenie oferty i opinie doświadczonych ekspertów, aż po zestawienie propozycji firmowych.

Wymagający praktycy docenią również artykuły z działu Kosmetyka dla zaawansowanych (m.in. „Bariera naskórka pokonana” czy „Mezoterapia igłowa”), praktyczne materiały marketingowe („10 reguł dobrej współpracy z szefem” i „Jak skutecznie zwiększać zyski”), lekcje masażu oraz materiały z działów: trychologia, bio, zdrowie i makijaż! W części manicure-pedicure pojawią się najnowsze trendy w manicure („Malarskie inspiracje”), wywiad ze stylistką gwiazd Leah Light oraz ważne tematy podologiczne (m.in. „Deformacje paznokci” czy „Barwy ochronne”). Tradycyjnie nie zabraknie informacji o nowościach, najciekawszych wydarzeniach branżowych i propozycjach profesjonalnych zabiegów.
Korzystając z okazji, cały zespól LNE chciałby podziękować za te 100. numerów swoim Czytelnikom, Ekspertom i Partnerom i Reklamodawcom – razem już od ponad 20 lat tworzymy nowy wymiar kosmetyki profesjonalnej w Polsce!
www.lne.pl

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ