Monday, May 20, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / A gdzie Ty się patrzysz…?

A gdzie Ty się patrzysz…?

Oto co nas kobiety najbardziej irytuje w mężczyznach. Sprawdźcie!

A Ciebie co irytuje w facetach? / fot. fotolia

A Ciebie co irytuje w facetach? / fot. fotolia

Jesteście takie punktualne, łatwo was zrozumieć, jak coś sobie zaplanujecie, to zawsze zrobicie dokładnie tak, jak było zamierzone – tego z pewnością żaden facet nie powiedziałby o nas nigdy. Ale my nie pozostaniemy im dłużne. Oto co nas kobiety najbardziej irytuje w mężczyznach.

A Ciebie co irytuje w facetach? / fot. fotolia

A Ciebie co irytuje w facetach? / fot. fotolia

1. Ciągłe ogląda się za innymi

Na widok ładnej dziewczyny jego głowa sama okręca się wokół własnej osi jak zaprogramowana. A gdy zwrócisz delikwentowi uwagę, rzuci z głupim uśmiechem: „Jesteś taka słodka jak się złościsz, ale o co właściwie te pretensje?”. A gdybyś to Ty choćby zerknęła na innego faceta? O rany! Trzecia wojna światowa.

2. Nie oddzwania

Każdy facet wychodzi z założenia, że jak potrzebujesz czegoś ważnego, to zadzwonisz jeszcze raz. No a on w tym momencie nie ma czasu, koniecznie musi przejść na kolejny level w ulubionej grze. A Ty mu biednemu przeszkadzasz.

3. Jednym uchem wlatuje, drugim wylatuje

„Kochanie czy mógłbyś…?” – po tych słowach, cala reszta Twojego wyczerpującego monologu zamienia się w „bla, bla, bla”. Jak u psa Pawłowa – taka reakcja jest natychmiastowa i automatyczna. Zupęłnie, jakby w głowie miał przełącznik, który mówi co warto słyszeć, a czego już raczej nie. Zamiast twoich słów do mózgu faceta dociera więc komunikat: „O! Ciekawe jak ta mucha utrzymuje się na suficie…?”.

4. Obiecuje, że wypije tylko dwa piwa

Obiecanki cacanki. A potem w środku nocy telefon, a Ty z całego tego bełkotu jesteś w stanie zrozumieć „Pszeprrraszzam kochhhhaniue, yyy no tak, tak wyszuo…”. Na pewno stał nad nim jakiś gangster, przystawiał mu lufę pistoletu do głowy grożąc, że jeśli nie wypije kolejnego shota, to go sprzątnie. Dlatego on musiał tam siedzieć i pić. No po prostu musiał.

5. Nie daje znaku życia

Ty już podejrzewasz, że leży w rowie, potrącił go samochód, pogryzły go wilki, porwali kosmici a on sobie smacznie śpi. Szkoda, że informuje Cię o tym dopiero wieczorem, gdy odchodzisz od zmysłów. Tłumaczysz sobie, że powinnaś się do tego przyzwyczaić i wrzucić na luz. No, ale to łatwo powiedzieć.

6. Nie ma zdania

„Co chcesz zjeść?”. „Nie wiem, cokolwiek”. „Co masz ochotę robić?”. „Nie wiem, ty coś zaproponuj”. „Jaki film oglądamy?”. „Nie wiem”. Zdecyduj się, chłopie! Bo podobno to kobiety mają z tym problem.

7. Nie jest gotowy na związek

Ale spokojnie kobieto, możesz się o niego starać, prawdopodobnie będziesz brana pod uwagę. Tylko nie wyobrażaj sobie zbyt wiele, jego ex bardzo go zraniła. Taaaaak, jasne.

8. Spędza w łazience mnóstwo czasu

Nakłada balsam po goleniu, wyrównuje bródkę, 20 minut układa włosy na żelu, a kolejne pół godziny pręży się półnagi przed lustrem. Przecież jest taaaki przystojny i umięśniony! I nie ma sobie równych.

9. Będzie w domu za „pięć” minut

Pod tym względem jesteśmy podobni. Pięć minut u kobiety, która gdzieś szykuje się do wyjścia, równa się pięciu minutom faceta, w ciągu których on ma wrócić do domu. W praktyce to godzina, w porywach dwie.

10. Nigdy nie pyta o drogę

„A może powinniśmy kogoś zapytać gdzie mamy jechać?” – pytasz nieśmiało, gdy od godziny krążycie po obcym miasteczku. Nie! Nigdy w życiu! Był harcerzem w podstawówce! Ma świetną orientację w terenie! Nie potrzebuje nawet mapy! Po czym wywozi was w sam środek niczego, dookoła lasy, łąki i zero zasięgu.

Weronika Bogdan

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ