Monday, April 22, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / 10.edycja imprezy dla kobiet „Szpilki wymiatają”

10.edycja imprezy dla kobiet „Szpilki wymiatają”

Już 29 czerwca kobiety z Warszawy, będą miały niepowtarzalną okazję wziąć udział w spotkaniu stworzonym specjalnie dla nich. „Szpilki wymiatają!” to X edycja spotkania organizowanego przez „Szpilki po godzinach”.

Szpilki wymiatają!

Szpilki wymiatają! / fot. materiał prasowy

pod naszym patronatem 

 

 

Już 29 czerwca kobiety z Warszawy, będą miały niepowtarzalną okazję wziąć udział w spotkaniu stworzonym specjalnie dla nich. „Szpilki wymiatają!” to X edycja spotkania organizowanego przez „Szpilki po godzinach”, która z edycji na edycję organizowana jest na coraz większą skalę. Dzięki temu wachlarz atrakcji jest szeroki i bardzo zróżnicowany.

Szpilki wymiatają!

Szpilki wymiatają! / fot. materiał prasowy

Impreza kierowana jest do wszystkich pań, które chcą spędzić interesujący dzień w gronie innych ciekawych kobiet, nawiązać nowe kontakty biznesowe, skorzystać z usług profesjonalistów i skorzystać z możliwości zakupu unikalnych usług i produktów, przewietrzyć swoje szafy na wiosnę i zrelaksować się, spędzając dzień inaczej niż zazwyczaj!

Główne atrakcje imprezy to:

– targi GIVE&TAKE WOMEN czyli promocja kobiecych biznesów. Jest to doskonała okazja do zakupu unikalnych produktów i usług firm, których właścicielkami są Kobiety;

– warsztaty rozwojowe dla Kobiet, wykłady;

– profesjonalne sesje zdjęciowe;

– usługi stylistów wizerunku (makijażystki, stylistki, fryzjerki, kosmetyczki, brafiterki);

– goście specjalni m.in. Ilona Felicjańska, Ewa Foley;

– kącik malucha;

– wietrzenie szaf, czyli kulturalna wymiana ubrań i dodatków (wszystkie ubrania na wieszakach, kontrola ubrań, bieżący udział organizatora);

– inne atrakcje i konkursy, a także loteria fantowa, która odbędzie się na koniec imprezy.

Wszystkie atrakcje opisane wyżej, dostępne są dla każdej Pani w cenie biletu – 20 zł.

Dzięki tej inicjatywie „Szpilki po godzinach”, wspierają kobiece biznesy. Targi GIVE&TAKE WOMEN, to doskonała okazja do tego, żeby podczas imprezy poznać niezwykłe Kobiety, które realizują własne pasje, różne, tak jak różna jest kobieca natura. Spotkamy projektantki ubioru i biżuterii, autorki zabawek dla dzieci i akcesoriów i dodatków dla pań. Pojawią się również kobiety, które wspomagają rozwój kobiecych pasji oraz wspierają w niełatwej drodze do samorealizacji tj. coucherki, autorki warsztatów rozwojowych. Targ daje kobietom, które zaprezentują swoje firmy, możliwość pokazania swoich produktów, zdobycia klientów podczas bezpośredniej rozmowy i nawiązanie kontaktów biznesowych, a uczestniczkom możliwość zakupu unikalnych produktów i usług. Jest to również doskonała okazja do wzajemnego inspirowania i wspierania tych kobiet, które są na początku swojej drogi z własną firmą.

„Szpilki wymiatają z szafy!” odbędzie się, w Studiu 4Piętro, które znajduje się w centrum Warszawy, przy ul. Żelaznej. Studio 4Piętro to nowoczesny design, oraz mnogość unikalnych kreacji zaklęte w 400m2. Przestronne, szczegółowo zaprojektowane wnętrze w niepowtarzalny sposób tworzy nowojorski klimat w samym sercu Warszawy.

Dzięki możliwościom jakie daje ta lokalizacja, wydarzenie będzie miało niezwykły charakter! Każda uczestniczka będzie mogła wymienić, sprzedać lub kupić, ubrania i dodatki, nowe, od zdolnych projektantów, lub używane w strefie „Wymiatania z szaf”. Można będzie zakupić wyjątkową biżuterię, skorzystać z konsultacji kosmetyczki, wykonać makijaż czy nową fryzurę oraz uwiecznić swój nowy wizerunek na sesji zdjęciowej, w profesjonalnym studiu fotograficznym. Nad wszystkim będą czuwały stylistki, które nie pozwolą na to, żeby którakolwiek z uczestniczek wyszła ze źle dobraną sukienką czy bluzką.

Na spotkaniu, będzie również możliwość skorzystania z bezpłatnych warsztatów rozwojowych i wykładów prowadzonych przez inspirujące kobiety – coachów, gości specjalnych w tym Ewę Foley, skierowanych do świadomych, aktywnych pań i kobiet biznesu.

Jednym z gości specjalnych wydarzenia będzie Ilona Felicjańska, autorka thillera erotycznego pt.”Wszystkie odcienie czerni” i wywiadu rzeki „Cała prawda o…” . Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek i zdobycia autografu autorki.

Gwarantujemy, że każda uczestniczka tego spotkania, znajdzie dla siebie coś ciekawego i będzie się doskonale bawiła. Przede wszystkim jednak, każda z Pań spędzi wspaniały dzień, korzystając z niezwykłej kobiecej energii, która zawsze panuje na Szpilkowych spotkaniach!

Co: „Szpilki wymiatają!” ed. X

Gdzie: Studio 4Piętro, ul. Żelazna 54, Warszawa

Kiedy: 29.06.2013 r., godz. 11.00-15.00

Zapraszamy na stronę wydarzenia oraz www.szpilkipogodzinach.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ